События в миреmind.uaJul 1

Анкара офіційно вийшла з міжнародного договору про запобігання насильства стосовно жінок

nk_hauz/-mdvrccw6hwev81e10nt.jpg

Туреччина офіційно вийшла з основоположного європейського договору «Про запобігання та протидію насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами» (Стамбульська конвенція). Як повідомляє Reuters, це рішення яке викликало осуд з боку багатьох турків і західних союзників, коли президент Реджеп Таїп Ердоган оголосив про це в березні.

«Ми продовжимо нашу боротьбу, – заявила президент Федерації асоціацій турецьких жінок Джанан Гюллен. – Туреччина стріляє собі в ногу цим рішенням».

Вона сказала, що з березня жінки і інші вразливі групи неохоче зверталися за допомогою і рідше отримували її, оскільки COVID-19 посилив економічні труднощі, викликаючи різке збільшення насильства по відношенню до них.

Стамбульська конвенція, укладена в найбільшому місті Туреччини та підписана у 2011 році, зобов'язала її підписантів запобігати і переслідувати в судовому порядку насильство в сім'ї і сприяти рівності.

Але багато консерваторів в Туреччині і в ісламістській партії Ердогана кажуть, що цей пакт підриває сімейні структури, які захищають суспільство. Деякі також вважають, що Конвенція заохочує гомосексуальність за допомогою свого принципу недискримінації за ознакою сексуальної орієнтації.

«Вихід нашої країни з конвенції не призведе до будь-яких юридичних або практичних недоліків в запобіганні насильства по відношенню до жінок», – йдеться в заяві офісу Ердогана.

За інформацією правозахисних груп, у Туреччині зростає насильство щодо жінок та кількість вбивств. Згідно з даними We Will Stop Femicide Platform, з початку року у країні вбито 77 жінок, минулого року – щонайменше 409.

💬 Последние комментарии
А это хорошая новость
Обсурднее нехватки чипов может быть только нехватка энергии. Если чипов не хватает, значит, это кому-нибудь нужно. И это хорошо, что чипов не хватает. Только нехватка чипов может спасти этот мир.
Чип и Дэйл вам в помощь!
Нет Чипов, ставьте Дэйлов! Свои чипы делать нужно, а не зависить от поставок!
Антиелена
Послушай маладая и умственно некрасивая ТП! Тебе уже сколько предлагали вариантов? Там тебя очень ждут! Повторяю: 1. на кулубнику у Поляндию; 2. Под гейропейский мост; 3. Модные клининговые компании; 4. Housekeeper. А больше, судя по твоим высерам, ты ни чего и не умеешь!
Не понял
Если реально сблизить власть с изберателем, то власть получит психическое расстройство. Если избератель получит власть с нужным ему качеством, то борьбу с властью можно будет прекратить. Если же власть хочет сохранить свое здоровье, то нужно прекратить игру во власть. И tertium, здесь, non datur.
Гость
Скорее всего Украина быстро проиграет в Гааге, по простой причине - беззаконие в Украине, будет много вопросов именно Украине, а не Россия.
Кот
Пусть покоится с миром,но,видимо собак он любил больше,чем людей!!!
е
..брехливая
Авторские статьи