Анкара офіційно вийшла з міжнародного договору про запобігання насильства стосовно жінок
События в миреmind.ua01 июля 2021

Анкара офіційно вийшла з міжнародного договору про запобігання насильства стосовно жінок

Туреччина офіційно вийшла з основоположного європейського договору «Про запобігання та протидію насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами» (Стамбульська конвенція). Як повідомляє Reuters, це рішення яке викликало осуд з боку багатьох турків і західних союзників, коли президент Реджеп Таїп Ердоган оголосив про це в березні.

«Ми продовжимо нашу боротьбу, – заявила президент Федерації асоціацій турецьких жінок Джанан Гюллен. – Туреччина стріляє собі в ногу цим рішенням».

Вона сказала, що з березня жінки і інші вразливі групи неохоче зверталися за допомогою і рідше отримували її, оскільки COVID-19 посилив економічні труднощі, викликаючи різке збільшення насильства по відношенню до них.

Стамбульська конвенція, укладена в найбільшому місті Туреччини та підписана у 2011 році, зобов'язала її підписантів запобігати і переслідувати в судовому порядку насильство в сім'ї і сприяти рівності.

Але багато консерваторів в Туреччині і в ісламістській партії Ердогана кажуть, що цей пакт підриває сімейні структури, які захищають суспільство. Деякі також вважають, що Конвенція заохочує гомосексуальність за допомогою свого принципу недискримінації за ознакою сексуальної орієнтації.

«Вихід нашої країни з конвенції не призведе до будь-яких юридичних або практичних недоліків в запобіганні насильства по відношенню до жінок», – йдеться в заяві офісу Ердогана.

За інформацією правозахисних груп, у Туреччині зростає насильство щодо жінок та кількість вбивств. Згідно з даними We Will Stop Femicide Platform, з початку року у країні вбито 77 жінок, минулого року – щонайменше 409.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Патріотів зливають
Та он просто прикалывается. Актер же ж. Комедийный жанр.
СКОРО ЖДИТЕ КИНО В уКРАИНЕ
В ближайшее время нам покажут кино с трупом. В трупе опознают зеленского. Обвинят кого - понятно! Поднимается жуткая суматоха с боевыми действиями. Настоящщий зеленский пьёт кофе у себя на даче. Скажете такого быть не может? Потому что не может быть никогда? А репетиции подобных сцен уже были. И режиссёр умелый имеется...
Патріотів зливають
Это правильно. Нельзя победить с теми, кто умеет только проигрывать. Теперь осталось найти тех, кто умеет побеждать. Это будет непросто.
Луна-2
Я реально смотрю на вещи - И кличко и Парубий - это все представители партии П.Порошенко .Чокнутая Черновол сюда не подойдет по одной простой причине- она не религиозная фанатка - Здесь же подойдет либо реилигиозный фанатик - с националистическим углом зрения, готовый пожертвовать всем, ради торжества ( прости за высокопарные слова,) идеи, либо человек, который уже был у власти, и знает какие прибыли она ему принесет.Поэтому ставлю на Петра ...
Ен
С головой у людей всё нормально,шо им сказали,что рассказали и показали,тому и верят, кстати ведь в союзе была цензура ☝️,а сейчас частники роджеры (хозяева телеканалов и СМИ)говорят только правду, правда Роджер?ведь у них честность прежде всего,имя ,слово бизнесмена чего-то то стоит,да козлоослик?ведь так?
Гость
Надувные лодки уже дали , теперь надувных баб подвезут
Елена
Тю ге сможет Таня Чорновол,вон Виталий Кличко мер Киева, дважды,смог?смог☝️, Андрей Парубий председатель Рады,со справкой тоже кстати,сог?смог.☝️,а вы Луночка такое говорите, недооценивать дураков большое заблуждение и ошибка,я то вон как ценю Роджера,такой молодец, просто голубец,хе, именно тот голубец,хе.