События в миреenovosty.com25 авг.

“Антисмогова вежа”: у Делі оголосили війну забрудненню повітря

nk_hauz/-oEkbg4nR.jpeg

Влада Делі відкрила першу в країні споруду для боротьби зі смогом – так звану антисмогову вежу. Як повідомляє The Times, спорудження висотою 25 м встановлено у фінансово-діловому центрі міста — районі Коннот-Плейс. Про це інформують Економічні Новини з посиланням на УНІАН.

Вежа оснащена 40 потужними вентиляторами і 5 тис. фільтрів, які проганяють через себе 1 тис. кубометрів повітря в секунду, очищаючи його від шкідливих домішок. За оцінками влади, така вежа може знизити вміст шкідливих домішок вдвічі в радіусі 1 км. на її розробку і будівництво було витрачено $2 млн.

Тим часом екологи та експерти висловлюють серйозні сумніви в тому, що подібні конструкції здатні хоч якось змінити ситуацію зі смогом в Делі, який, як і деякі інші великі індійські міста, стабільно входить в топ-15 міст світу з небезпечним для здоров’я і життя рівнем забруднення повітря. Притому що індекс якості повітря в нормі становить 50 одиниць, в Делі він часто піднімається до позначки 1200. У 2019 році, за оцінками вчених, в Індії через наслідки забруднення повітря померли 1,67 млн осіб, у тому числі 17,5 тис. – в Делі.

Тому, зазначають експерти, ставити таку антисмогову вежу в Делі – це все одно що “включати один кондиціонер на всю пустелю” і чекати змін. Урядові експерти підрахували, що знадобляться 213 подібних веж, але поки, враховуючи вартість проекту, закликали обмежитися однією для перевірки ефективності. Неурядові експерти вважають, що Делі, беручи до уваги площу міста і ступінь забруднення, необхідні 2,5 млн таких веж, щоб повітря очистилося, передає kommersant.

💬 Последние комментарии
гость
Техас был немецкой колонией в той ещё индейской Америке.
Гость
Половину армии пригнали ? Это диверсия ! Их там всех разом и накроют ….
Весёлый Роджер
Серж вы постоянно недоговариваете вашу фразу... Там же сразу писли - "Етить-молотить!!!" идэ "Эб.ть копать!!!" - що будэ скоро весьма актуально для xoxлoвермахта.
Весёлый Роджер
Не пиСди МРАЗЬ Шмуля продажная! Ты был за пиндосные прививки от Джонсона & Джонсона. Таки, а ведь ых як и бананив, вид панов пиндосов - НЫМА!!! ЭЙ ТВАРЬ - НЫМА!!! Як у тоби и ума!!! Пердун ты проклятый, шизик лысыватый! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Да Шмуля, а ты переходи по этим ссылкам, там про тебя усё!
Весёлый Роджер
Вот он план шизика стратега - с выходом на границу Урала и Камчатки!!! «Елена - 12 ноября 2018 - высокий моральный дух воинов всу, а главное защита своей родной земли позволит освободить Донбасс ударами ДВУХ танковых соединений с выходом на границу Украинв и дальнейшим освобождением этнических украинцев в орде,которых не слышат...»
Весёлый Роджер
Шмуля, обосранный Сруля! Ну ка, расскажи нам глупым, Шо цэ така за сила, що стоит за ВСУ??? Сразу сзаду стоит – щоб не побигли як С.Семенченко? ОЙ, а звыняй свинорыл ТУПОЙ, а цэ не та сила що у Дэбальцево була? Що та? Тай нихай стоить! Пусть у щирых захистников хунты хоть шой-то стоитЬ! Чи, ты хотел нам рассказать о якой-то стране, що готова послать не меньше чем, тысяч 100, а лучше 350 на Украину УМИРАТЬ? Шо цэ така за Эбанутая держава? Назови сразу!!! Не тяни!!! Народ ЖДЁТ!!!
Серж
Как в Афганистане???? Мощная сила!!! Етить-молотить!!!