Аризона і Монтана подають позови, щоб заблокувати нові імміграційні правила адміністрації Байдена
События в миреwww.epochtimes.com.ua16 марта 2021

Аризона і Монтана подають позови, щоб заблокувати нові імміграційні правила адміністрації Байдена

Аризона і Монтана подають позови, щоб заблокувати нові імміграційні правила адміністрації Байдена, кажучи що ці правила призведуть до негативних наслідків для штатів.

Нові правила обмежать можливості Імміграційної і митної поліції США (US Immigration and Customs Enforcement, ICE) брати під арешт нелегальних іммігрантів, якщо вони не становлять загрози для національної безпеки, не проникли через кордон після 1 листопада або не скоїли кримінальні злочини при обтяжувальних обставинах.

Як заявляє адміністрація Байдена, нові правила не перешкоджають арешту або депортації людей, але співробітники поліції на місцях повинні будуть запитувати у вищого керівництва дозвіл на арешт осіб, які не належать до зазначеної категорії.

На думку генерального прокурора Аризони Марка Брновіча (Mark Brnovich), це одне з найгірших рішень уряду, яке коли-небудь приймалося в міграційній сфері.

«Сліпо відпускати тисячі людей, зокрема засуджених злочинців і тих, хто може поширювати вірус COVID-19 в нашому штаті, це свавільно і одночасно порушує федеральний закон. Це повинно бути зупинено зараз, щоб уникнути небезпечної гуманітарної кризи для іммігрантів і жителів Аризони».

Генеральний прокурор Монтани Остін Кнудсен (Austin Knudsen) приєднався до позову Брновича. Обидва подали клопотання про забезпечення позову, щоб зупинити вступ в силу правил.

«Метамфетамін, ввезений в Монтану мексиканськими наркокартелями, зруйнував наш штат. Проблема тільки посилиться, якщо адміністрація Байдена продовжить дозволяти злочинцям залишатися в країні», — заявив Кнудсен. «Забезпечення дотримання наших імміграційних законів і допомога в забезпеченні безпеки американців є однією з найважливіших функцій федерального уряду. Адміністрація Байдена не виконує свій основний обов’язок перед американцями».

Минулого місяця заступник начальника поліції Метью Томас (Matthew Thomas) повідомив виданню Townhall, що криза на кордоні почала відновлюватися приблизно в кінці 2020 року, оскільки картелі, які займаються торгівлею людьми та наркотиками, очікували, що президент Джо Байден буде дотримуватися «політики невтручання» щодо ситуації на кордоні.

«Коли (Трамп) вступив на посаду, ми побачили, що цей район як би повністю вимер. Ніхто не пересувався, ніхто не займався контрабандою, тому що [картелі] знали, що Трамп збирається пустити всі сили тут і що вони будуть перехоплені, так що це призвело до повного затишшя», — сказав Томас.

«Це був дуже повільний рух по поверненню до нормального стану справ, але ситуація вже ніколи не була такою, як раніше» — додав Томас.

Томас також сказав, що з того часу, як Байден наказав припинити будівництво стіни на південному кордоні, це створило більше проблем для округу Пінал, оскільки в окрузі відсутні фізичні перешкоди для проникнення злочинців, які, діставшись до шосе, переправляють потім наркотики або людей по всій країні.

Він додав, що як тільки люди або наркотики ввезені в країну контрабандним шляхом, вони можуть опинитися де завгодно в Сполучених Штатах, аж до Канади. Його округ стає стартовою точкою для картелів, перевальним пунктом, через який переміщують наркотики і незаконних іммігрантів на їх шляху до кінцевих пунктів призначення по всій країні.

Написать комментарий