События в миреwww.unian.uaJun 11

Археологи знайшли руїни найстарішого театру Лондона

Вважається, що будівля театру з назвою "Червоний лев" була збудована в 16-му столітті.

nk_hauz/-m9uea-fub6bksa6nov3.jpg

Залишки найстаршого театру столиці Великої Британії були знайдені під час перепланування житлових приміщень у районі Вайтчепел. "Червоний лев" вважається першою будівлею Лондона, яка була збудована спеціально для театральних вистав в часи Єлизаветинської епохи. Але, як пише BBC, точне місце його розташування тривалий час було темою суперечок. Дерев'яні конструкції, артефакти й споруди були виявлені підчас розкопок на вулиці Стефані-Уей у східній частині Лондона торік. Археолог Стівен Вайт назвав відкриття "надзвичайним".

"Червоний лев" був збудований приблизно в 1567 році Джоном Брейном. Це сталося перед тим, як він збудував театр в районі Шордіч разом зі своїм братом Джеймсом Барбеджем у 1576 році. Барбедж був членом трупи The Lord Chamberlain's Men. А театр в Шордічі став першим постійним місцем, де виступали театральні колективи. Тут були поставлені п'єси молодого Вільяма Шейкспіра в 1590-х роках. Про "Червоний лев" на сьогодні відомо дуже мало. Всі дані про театр обмежуються двома позовами за 1567 і 1569 роки, в якому згадується "Червоний лев" і "житловий будинок на фермі" зі сценою й місцями для глядачів на дворі. В січні 2019 року археологи виявили квадратну дерев'яну споруду з 144 уцілілих колод. Навколо неї були заглибини, які могли бути місцем розташування "рештувань" або глядацьких місць. Розміри знахідки складають 12,3 метра на 9,3 метра, що приблизно відповідає розмірам театру, згаданого в судових позовах за 16-те століття. Розкопки були проведені групою Archaeology South-East, яка входить до Інституту археології Університетського коледжу Лондона. Роботи провели перед початком будівництва за адресою вулиця Стефані-Уей, 85.

"Після майже 500 років рештки театру "Червоний лев", з якого почався підйом театру Єлизаветинської ери, вірогідно, нарешті знайдені", - сказав Вайт, який очолив розкопки. "Достовірність всіх доказів, які включають археологічні залишки споруд і правильне розташування, а також належність до відповідного періоду, схоже відповідає характеристикам театру, описаного в старих документах", - додав він.

💬 Последние комментарии
Елена
Поживём,увидим,кто ещё всрется, время и события покажут.
Елена
Вешатель ты наш,и почему я так тебя люблю,видать за глаза твои, молдавские,хе.
Елена
Он на таком же Донбассе,как и я,небось сосёт сейчас под мостом, насасывает на Новый год,чтобы было что-то на праздничном столе.
Елена
Почку выпн за ать может и можно, продать не получится, потому что ей не двадцать лет.
Луна-2
Во -первых, думать на русском, еще никто не запретил.да и такого аппарата угадывающего мысли , пока еще не изобрели .Во -вторых еще Штирлице м, а точнее, Юлианом Семеновым, было замечено - что когда рожаешь, то все равно кричишь мама на том языке -который тебе близок с детства.в третьих, как бы они не старались, все равно правда когда - нибудь вылезет наружу.
Людмила
А чого нічого не сказано про наші українські яблука? Я думаю вони, мають бути теж у п*ятірці найкорисніших фруктів взимку. А ще читала на https://save24.me/ , що люди найбільше повинні їсти ті фрукти, які виросли на тій землі, де вони живуть. Оті "рідні" для нашого організму.
Луна -2
Спасибо за совет Роджер -Может быть.... может быть ....
Авторские статьи
Авторские статьи10ч. назад
Американцы крепко взялись за Зеленского. Дмитрий Джангиров 1
Авторские статьи11ч. назад
Мы наблюдаем полный развал системы государственного управления 2
Авторские статьи11ч. назад
Киевский суд признал Украину американской колонией 3
Авторские статьи12ч. назад
Зеленскому выходят боком скандалы с офшорами, вагнеровцами и внутри партии
Авторские статьи12ч. назад
Без Великой Отечественной и Донбасса. Новый «темник» должен научить украинцев «правильному» языку
Авторские статьи12ч. назад
Протоиерей Андрей Ткачёв: Сатанизм среди миллионеров. Закрытый клуб иллюминатов 2
Авторские статьи12ч. назад
США опять торгуются с Россией за Украину 2
Авторские статьи14ч. назад
Обещал бычка, а дал тычка. Чем увенчался визит главы Пентагона в Киев 28
Авторские статьи14ч. назад
Ноябрь 1945 года. Не состоявшийся ядерный удар Сталина по США 1