Атомна енергетика не повинна стати технологією майбутнього - канцлер Австрії
События в миреwww.ukrinform.ua27 апреля 2020

Атомна енергетика не повинна стати технологією майбутнього - канцлер Австрії

Австрія продовжує наполягати на відмові від використання ядерної енергетики, про загрозу якої нагадує катастрофа на Чорнобильській АЕС.

Про це у Facebook написав федеральний канцлер Австрії Себастіан Курц.

"Чорнобильська ядерна катастрофа, яка сталася 34 роки тому, все ще нагадує про те, яка небезпека походить від використання ядерної енергії. Наша позиція залишається незмінною: ми виступаємо проти ядерної енергетики", - йдеться у дописі.

Атомна енергія не повинна стати технологією майбутнього, наголосив Курц.

Як відомо, уночі 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався потужний хімічний вибух, який спричинив руйнування частини реакторного блоку і машинного залу. За Міжнародною шкалою ядерних подій (INES) цю аварію класифікували за найвищим – сьомим рівнем небезпеки.

Від самого початку керівництво СРСР приховувало факт аварії. Перше офіційне повідомлення про неї з'явилося тільки 28 квітня.

У перші дні після аварії було евакуйоване населення 10-кілометрової зони, надалі зону евакуації розширили до 30 кілометрів. Загалом в Україні радіоактивно забрудненими стали 2293 населених пунктів, у яких на той час мешкало понад 2,6 млн людей. У результаті цієї катастрофи із сільськогосподарського користування було виведено понад 5 млн га земель.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
мм
А как его можно изменить? Если другие подписанты не согласятся?
мм
Какое же он наглое брехло! Пэтро-брехло!
С
В Америке они запрещены. А нас уничтожают сволочи. Наверное Ющенко и Тимошенко хорошо с зтого имеют. Еще немного и нас вообще всех уничтожат своими вирусами!
Игбун Хохлов
Многострадальное корыто. А как его "СУшка" гоняла?)))))
Starый Йухан
И шо, весьмирснами накрывается медным тазом ? Спойте щенэвмэрлу, мабуть поможэ...
Starый Йухан
"Наркотики всегда убивают."
Весёлый Роджер
Ой панове, тюю, шо тут робиться, запор заднемотор объявился - не запылился. Как пить дать тай век свободы не видать, грошей Соросюга подкинул ему на нищебродность. А я уж запор, ты уж звиняй, грешным делом понадеялся, шо тебя ковид побрал к чертям собачим, а ты живучий оказался, значит жив ыщо- курилка! Но дивлюся, какой ты не такой, ну не сильно пока русофобный. Или это ты пока так, разминаешься на кошаках щиро селячих, так сказать, входишь в режим русообсерания и русоофшоронадругательства! Ну давай, давай, не перенапрягись тильки … до усёру, держи марку заднемотору. И.Ищенко с А.Роджерсом, вони же рядом, тут за заосадом! Смотрю твоего «коллеги» чи калеки по цеху русофобных пиндо 3.14здаболов - нима, ты не на подмену ему вышел? Он часом не захворал? Ой горе то какое, пиду тоди с ранку пятый баян докупать! Может повезёт? – отметим праздник как надо!