Авіакомпанії світу зіткнулися з колосальною кризою ліквідності
События в миреnews.finance.ua26 марта 2020

Авіакомпанії світу зіткнулися з колосальною кризою ліквідності

Авіакомпанії в усьому світі зіткнулися з безпрецедентним скороченням пасажиропотоку і, як наслідок, з колосальною кризою ліквідності.

Міжнародна асоціація авіакомпаній IATA допускає масові банкрутства і вважає, що врятувати світову авіагалузь можуть урядові гранти на сотні мільярдів доларів.

Без негайних державних фінансових вливань більше половини компаній у всьому світі можуть збанкрутувати.

«У авіаперевізників криза ліквідності, вона йде повним ходом. У нас відсутні доходи і кошти на експлуатаційні витрати. Нам терміново потрібні гроші», – сказав генеральний директор IATA Олександр де Жуніак.

За оцінками IATA, втрата доходів світової авіагалузі складе 250 млрд доларів, тобто мінус 44 відсотки в порівнянні з торішніми показниками.

Так, пасажиропотік у Європі у другому кварталі буде на 90% нижчим, ніж за аналогічний період минулого року. Головний економіст Асоціації Брайан Пірс вважає, що авіаперевізники зможуть оговтатися від шоку не раніше ніж через півроку.

З проханням про додаткове фінансування вже звернулися до своїх урядів німецькі авіакомпанії Lufthansa і Condor, британські Easyjet і Virgin Atlantic. Норвезька бюджетна авіакомпанія Norwegian вже отримала кредит на 25 млн євро, 90% зобов’язань за яким взяла на себе держава.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
5
петро - пидар
е
А, про суд вспомнила)) и где решение суда о том что Янык вор, как ты его называла??? За что человека без суда обвиняешь?
е
Ой, напугала кота сосиской..Украина уже типа 6 лет воюет с Россией и? Где твоя большая помощь? Где те санкции? Пока есть только такие, от которых самойиевропе очень хреново.. Где это все? Слышь, ты дитя пропаганды открой глаза и вытащить голову из ...песка...
е
Ну хорошо, а что создала ты? Что? Хаять просто.. Расскажи что лично ты в этой жизни создала?? Ответа как я понимаю не будет, так как на прямые вопросы ты не отвечаешь никогда
е
Ты достала ссылками и экивоками на Россию.. Речь в статье о Украине, вот и говори о ней, нечего сказать-тогда молчи лучше или иди улицу сети беззаботная ты наша
Разведка
Княжицкий, Порошенко... - это всё говнюки, пиндосовские вассалы, черви ненасытные уничтожающие Украину, а Путин мужик настоящий, они просто никто в сравнении с ним - потому и на говно исходят.
Елена
ПЕТРО - МУДАК