Авіакомпанії світу зіткнулися з колосальною кризою ліквідності
События в миреnews.finance.ua26 марта 2020

Авіакомпанії світу зіткнулися з колосальною кризою ліквідності

Авіакомпанії в усьому світі зіткнулися з безпрецедентним скороченням пасажиропотоку і, як наслідок, з колосальною кризою ліквідності.

Міжнародна асоціація авіакомпаній IATA допускає масові банкрутства і вважає, що врятувати світову авіагалузь можуть урядові гранти на сотні мільярдів доларів.

Без негайних державних фінансових вливань більше половини компаній у всьому світі можуть збанкрутувати.

«У авіаперевізників криза ліквідності, вона йде повним ходом. У нас відсутні доходи і кошти на експлуатаційні витрати. Нам терміново потрібні гроші», – сказав генеральний директор IATA Олександр де Жуніак.

За оцінками IATA, втрата доходів світової авіагалузі складе 250 млрд доларів, тобто мінус 44 відсотки в порівнянні з торішніми показниками.

Так, пасажиропотік у Європі у другому кварталі буде на 90% нижчим, ніж за аналогічний період минулого року. Головний економіст Асоціації Брайан Пірс вважає, що авіаперевізники зможуть оговтатися від шоку не раніше ніж через півроку.

З проханням про додаткове фінансування вже звернулися до своїх урядів німецькі авіакомпанії Lufthansa і Condor, британські Easyjet і Virgin Atlantic. Норвезька бюджетна авіакомпанія Norwegian вже отримала кредит на 25 млн євро, 90% зобов’язань за яким взяла на себе держава.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Значит так,я же не говорю что погрузились вместе с территорией Украины все и поехали в Европу,а перенять все законы, соглашения и связи с взаимодействием европейских норм,правил и установок включиться внутрь ЕС.,там думаю будет перспективнее.
георгий
ТВАРИ АМЕРИКАНСКИЕ с БЕЛОГО ДОМА - КОНГРЕСС - ГОСДЕП -РЕСПУБЛИКАНЦЫ и ДЕМОКРАТЫ -ПЕНТАОН - ЦРУ ДО СИХ ПОР СУКИ ШИФРУЮТСЯ , НАГАДИЛИ ВСЕМУ МИРУ СВОИМ КОРОНА ВИРУСОМ , И ЭТИМ ТВАРЯМ НЕ ЖАЛЬ ДАЖЕ СВОИХ ГРАЖАН ! УНИЧТОЖИТЬ ТВАРЕЙ-ПОРОЖДЕНЬЕ САТАНЫ, ХВАТИТ КОШМАРИТЬ МИР !
Игбун Хохлов
Цырк устраивают хохлоту с презиком-клоуном. А вера - это мощный инструмент воздействия, не зависимо от того, есть Бог или нет его.
Елена
Пора и России, и Китаю, и Индии подумать, а ещё лучше, начать создавать похожие технологии и приборы.
Кот Матроскин
Правильно говорит старик.
Кот Матроскин
Гербич жидовка и этим всё сказано.
-
Что за бредота? Давайте еще сопли спасателей будете писать!