События в миреsprotyv.info24 сент.

Австралія отримала від США вже 30-й винищувач F-35A

nk_hauz/-mhyd5gz2fdoetoxg_sx.jpg

Американська корпорація Lockheed Martin передала Міністерству оборони Австралії 30-тий багатоцільовий винищувач F-35A «Lightning II». Перед прийманням проводяться попередні приймальні випробування літака, що включають численні тести на підприємстві в Техасі, інформує Український мілітарний портал.

Австралія схвалила придбання першої партії з 14 винищувачів F-35 «Lightning II», які мають замінити літаки F/A-18A/B «Hornet» ще у 2009 році.

Будівництво літаків для ВПС Австралії почалася у 2011 році. Перша пара (AU-1 і AU-2) була передана в кінці 2014 року і використовувалася для підготовки пілотів, технічного персоналу і випробувань на авіабазі ВПС США.

Саме ці літаки першими прибули до Австралії для переоснащення 3-й авіаескадрильї ВПС країни 10 грудня 2018 року. Друга пара F-35A «Lightning II» прибула до Австралії 8 квітня 2019 року.

nk_hauz/-mhyd86o5k3eqpwminkq.jpg

Планується, що решта прийнятих і тимчасово розміщених на базі у США літаків виконає переліт через Тихий океан до Австралії до кінця 2020 року.

Передбачається, що після досягнення початкової готовності до бойового застосування у 2020 році, винищувачі ВПС Австралії приступлять до виконання завдань за призначенням

Повна готовність F-35A ВПС Австралії до бойового застосування запланована на 2023 рік. В цілому ВПС Австралії можуть отримати до 100 винищувачів F-35A. На поточний момент військово-політичне керівництво Австралії схвалило покупку 72 літаків.

nk_hauz/-mhyd87poczceztnykbf.jpg

Купівля 72 нових винищувачів в рамках етапів проєкту AIR-6000 Phase 2A / 2B, вартість якої оцінюється в 12,41 млрд доларів, дозволить сформувати три стройові та одну навчальну ескадрилью.

💬 Последние комментарии
Ke
вы сначала спросите у украинцев - как они относятся к русским ?
Суета сует
И измена Мазепы императору Петру тоже навсегда останется.
Добрый доктор
Безусловно, в случае коронавируса жажда власти победила здравый смысл. Коронавирус - это неправильное решение, которое вступает в противоречие с одним из законов настоящей власти.
Каменяр
Тебе, як ХОХУ нижнього рівня, твої кукловоди не вважають за потрібне інформувати про реальні розміри втрат РФ в ЛУГАНДОНСЬКІЙ КАМПАНІЇ
Каменяр
Ти так і не відповів на конретні питання- 1. - Що на тих складах і ким було захоплено ? 2. Який звязок між "захопленням військових складів в Івано-Франківську" і приходом ДРГ Гіркіна на Донбас?
Добрый доктор
Коронавирус - это американское биологическое оружие, которое снижает интеллект инфицированных и их потомства. Изменения необратимы. Проще говоря коронавирус превращает людей в зомби. Зомби легче управлять.
Талібу путіну
Україна евакуювала своїх громадян і допомогла іншим. І на відміну від кремлівських лицемірів не цілується з талібами