Австралія отримала від США вже 30-й винищувач F-35A
События в миреsprotyv.info24 сентября 2020

Австралія отримала від США вже 30-й винищувач F-35A

Американська корпорація Lockheed Martin передала Міністерству оборони Австралії 30-тий багатоцільовий винищувач F-35A «Lightning II». Перед прийманням проводяться попередні приймальні випробування літака, що включають численні тести на підприємстві в Техасі, інформує Український мілітарний портал.

Австралія схвалила придбання першої партії з 14 винищувачів F-35 «Lightning II», які мають замінити літаки F/A-18A/B «Hornet» ще у 2009 році.

Будівництво літаків для ВПС Австралії почалася у 2011 році. Перша пара (AU-1 і AU-2) була передана в кінці 2014 року і використовувалася для підготовки пілотів, технічного персоналу і випробувань на авіабазі ВПС США.

Саме ці літаки першими прибули до Австралії для переоснащення 3-й авіаескадрильї ВПС країни 10 грудня 2018 року. Друга пара F-35A «Lightning II» прибула до Австралії 8 квітня 2019 року.

Планується, що решта прийнятих і тимчасово розміщених на базі у США літаків виконає переліт через Тихий океан до Австралії до кінця 2020 року.

Передбачається, що після досягнення початкової готовності до бойового застосування у 2020 році, винищувачі ВПС Австралії приступлять до виконання завдань за призначенням

Повна готовність F-35A ВПС Австралії до бойового застосування запланована на 2023 рік. В цілому ВПС Австралії можуть отримати до 100 винищувачів F-35A. На поточний момент військово-політичне керівництво Австралії схвалило покупку 72 літаків.

Купівля 72 нових винищувачів в рамках етапів проєкту AIR-6000 Phase 2A / 2B, вартість якої оцінюється в 12,41 млрд доларів, дозволить сформувати три стройові та одну навчальну ескадрилью.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
кипчак
Всем очень хочется демонстрировать свои способности и независимость. Демонстрируют до тех пор пока "цивилизованная" Европа , вкупе с США, не затиснут их в своих объятиях, не начнут бомбить, как Югославию, терзать как Ливию, Сирию и т.д.
кипчак
Деятели с внешностью Собакевича только на такие предположения и способны.
кипчак
Почетная, но трудная и незавидная судьба России - постоянно вытягивать из болота неблагодарных, неразумных соседей, оказавшихся на грани уничтожения. Воспользуются, а потом опять начинают гадить на голову.
Гость
У упоротых уши есть но они один хер ничего не слышат ! Хуже пауков !
Гость
Больше свидомых фильмов на мове и все пойдёт на лад ! Сичас режиссёр ;)))’ж синцов подсуетиться и сделат украм новый рагуляцкий Голливуд
Гость
Свидомые галычанские рагули которые из патриотизма обзавелись карточками поляка хрен этот диктант напишут , потому что у них никогда мовы не было а польско - австрийский суржик и стремление целовать панов в самую сраку
Ракло
Сучя краина,сучя мова,сучий народ