События в миреnv.ua15 окт.

Австрія закликала припинити переговори щодо вступу Туреччини в ЄС і ввести санкції

nk_hauz/-mjeqgrviguwpj4rzfre.jpg

Канцлер Австрії Себастьян Курц заявив, що Європейський союз має зупинити переговори щодо вступу Туреччини в ЄС і ввести санкції.

Про це повідомляє Укрінформ.

"Той факт, що Туреччина направляє дослідницьке судно в грецькі води в Середземне море на пошуки природного газу, є неприйнятним. ЄС має перервати переговори щодо вступу з Туреччиною та ввести санкції", - повідомив Курц.

Невдоволення глави Австрії викликало те, що 12 жовтня Туреччина відправила судно Орудж Рейс для проведення розробки родовищ газу поблизу Греції.

Себастьян Курц також розкритикував те, що на Північному Кіпрі відкрили курорт у місті Вароша.

"Туреччина при президентові Ердогані реагує тільки на тиск ЄС і оцінює будь-яку іншу поведінку як ознаку слабкості. Анкара все більше віддаляється від європейських цінностей", - заявив канцлер Австрії.

Туреччина подала заявку на вступ до Євросоюзу в 1987 році. Офіційно кандидатом на вступ до ЄС країна стала в 1999 році.

Вароша - південне передмістя Фамагусти, до 1974 року був сучасним туристичним районом. Після вторгнення Туреччини був покинутий греками, обнесений парканом і покинутий.

Резолюція ООН від 1984 року закликає до передачі Вароші під контроль ООН і забороняє будь-які спроби заселити цей район будь-ким, окрім його жителів.

💬 Последние комментарии
Робин Гуды ждут отключения SWIFT.
Путин назвал «калечащими друг друга калеками» США и Евросоюз, которые больше ни на что не способны, и уже даже совсем не рассматривают возможность отключения России от SWIFT, опасаясь грабежей Чернокожими ковбоями "Почтовых дилижансов" с наличкой, как в 90х...
Никилай Дриздив спрашивает
крест НАТО - это немецкий крест Гитлеровской Германии или таки из советской телепередачи "В мире животных"?
е
Елена, вон тебя цельный президент(кстати один из ТВОИ кумиров) в военкомат призывает.. а ты дома диване отлеживаешься - непорядок!)))
е
Елена, так говоришь америка самая-самая?))) у тебя точно методички для американских обывателей.. тут об это так и написали))))
Инна
Не обижайте Хазанова
е
странно ТАКАЯ развитая страна, делающая ЛЕДОКОЛЫ, как утверждает тут Елена, а снег для нее проблема... впрочем как и для супер-пупер развитой америки.. Елена как же так-то?))))
е
Елена прокомментируй.. так кто говоришь бабки любит, а кто о населении заботится?...