Австрійська Swarovski скоротить близько 6 000 співробітників
События в миреmind.ua07 ноября 2020

Австрійська Swarovski скоротить близько 6 000 співробітників

Австрійський виробник ювелірних виробів Swarovski готується до реалізації кардинального плану щодо реструктуризації компанії, пише Fashion Network.

В рамках реструктуризації Swarovski розраховує скоротити 6000 робочих місць, що становить більше ніж 20% всього штату компанії.

Також будуть закриті 3000 бутиків. Відзначається, що акціонери вже підтримали плани щодо кардинальних змін австрійської групи, які стануть найграндіознішими за всю історію її існування.

Наприкінці червня 2020 року компанія повідомила про скорочення на глобальному рівні 600 робочих місць (200 в історичній штаб-квартирі Swarovski в Ваттенсі, неподалік від Інсбрука).

Це рішення було продиктовано зниженням попиту на продукцію Swarovski в Сполучених Штатах і Азії. Восени компанія скоротила ще 1000 робочих місць в Тіролі, обгрунтувавши це зростаючим тиском конкуренції і пандемією.

Відзначається, що загалом у Swarovski працює 34 500 осіб. Виробництва Swarovski знаходяться в Австрії, Індії, Таїланді, В'єтнамі, Сербії та США. Продукція компанії продається в 170 країнах.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кошечка мурка
так вы ему напишите - В Хамерику...Может пожалеет вас, вышлет лишней капустки..Хотя известно, шо лишних денег не бывает ,,, но вдруг для вас он смилостивится. и даст вам цей миллион зелененьких фантиков))))
Кот Матроскин
Вот у ворюги Кролика Сени миллиард, а чернобыльцам два месяца гробовые не платят. Сеня, дай миллион!
Вера
завидуем тебе...ты можешь назвать имя Этой Площади...из-за дИкАмунизации мы ЕЕ зовем....МаНдАном...
е
Украина социальное государство вещала тут Елена... За последние семь лет выплаты на ребёнка сократились.. В чем "социальность" данного действа, прокомментируй, Елена....
Луна-2
Куля у лоба пролетела мимо лба . обещаний лучше не давать . Все равно, и зелень, и капусту, Очень любят кролики жевать... Обманув народец на Майдане Куля умотал куда подале....
е
Ага, вот только стоят эти игрушки в десятки раз меньше Примусов... Чем бы дитя не тешилось лишь бы не плакало и не материлось...
е
А это он для таких забывчивых как ты.. Это ж у тебя память как у рыбки гуппи.. Это ж ты им гордишься...и подобные тебе готовые страну продать с потрохами ради того чтоб дядя из Америки похлопал по плечу...