Азербайджан виділить з держбюджету $ 600 млн на заходи із стабілізації економіки в зв'язку з коронавірусом
События в миреua.interfax.com.ua20 марта 2020

Азербайджан виділить з держбюджету $ 600 млн на заходи із стабілізації економіки в зв'язку з коронавірусом

Президент Азербайджану Ільхам Алієв у четвер підписав розпорядження про здійснення заходів щодо стабілізації економіки та підвищення стійкості до зовнішніх шоків.

Згідно із розпорядженням, опублікованим на сайті глави держави, задля цього з держбюджету на 2020 рік буде виділено 1 млрд манатів ($ 588,2 млн за поточним курсом).

Кошти будуть спрямовані на фінансування заходів щодо забезпечення макроекономічної стабільності, вирішення питань зайнятості та мінімізації негативного впливу на бізнес через коронавірус COVID-19 і різкого зниження цін на нафту, яке послідувало за цим.

Згідно з розпорядженням, для оцінки впливу пандемії коронавірусу на економіку Азербайджану доручено створити робочу групу на чолі з міністром економіки.

Робочій групі доручено протягом 15 днів затвердити критерії визначення підприємців, які постраждали від впливу коронавірусу; надати в Кабінет міністрів підготовлений пакет пропозицій щодо заходів, які дозволять у короткостроковий і середньостроковий період знизити негативний вплив наслідків коронавірусу на бізнес-середовище та забезпечити зростання економіки.

Крім цього, з метою підготовки пропозицій щодо державної підтримки суб'єктів підприємництва, які постраждали від кризи, створюється робоча група на чолі з міністром фінансів. Вона протягом 25 днів повинна підготувати і представити в Кабінет міністрів пропозиції щодо державної підтримки суб'єктів бізнесу (в окремих галузях).

Для підготовки пропозицій щодо вирішення проблем зайнятості та соціальних питань створюється робоча група на чолі з міністром праці та соціального захисту населення, яка протягом одного місяця повинна підготувати відповідні пропозиції.

Для розробки пропозицій щодо додаткових заходів з метою забезпечення макроекономічної стабільності створюється робоча група на чолі з головою Центрального банку. Ця група протягом двох місяців повинна оцінити можливий негативний вплив пандемії на банківський сектор країни і на макроекономічне середовище, підготувати та подати в Кабмін пропозиції щодо захисту бізнесу, здійснити заходи для забезпечення стабільності курсу національної валюти і споживчих цін; вжити додаткових заходів для забезпечення макроекономічної стабільності в країні.

Згідно з розпорядженням, Кабміну доручено протягом двох днів сформувати склад створюваних робочих груп.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
ДАЖЕ папуасы. А нормальные страны типа Китая и России на нее давно плюют.
Alex
Oh, we love you too)))
Alli Gator
Wow! How my humble person revived the fucking russian trolls. How they immediately activated the puppeteers. The brains themselves do not have enough, ordinary stupid pawns, everyone writes dictated from a piece of paper of the propaganda chief. Hahaha! Stupid russian trolls, soon a new virus will eat you too. And then you will play who is wiser, of those who will not die. Fuck You bitches!
Весёлый Роджер
Ну да, семь фунфыриков Шапки, у тебя это так, легкий напиток для возбуждения аппетита или Аперитив! У тебя пальцы уже заплетаются, пробелы поставить не можешь, алкаш ты эбучий! А ещё замечания другим делает! И на вопросы простейшие уже ответить не можешь - Сколько масок прислала вам Амэрика? Скильки грошей для вас напечатала зэлэних?
Ил 2
Интересно, а Крым и Донбасс тоже выставят на продажу?
Весёлый Роджер
А пошёл как ты в 3.14зду!
Jolly Roger
This is where you reached - in your colony! This is the first American colony in Europe with white faces fat asses “Indians”! Here all the natives are waiting for a big ship, well, very big, with free gifts, glass beads and copper things, the only thing everyone dreams of is that you will bring them Lard, chunks and in chocolate like a “Mars”! They go ashore every day, sing in chorus that they are not dead yet, and wait for that ship!