События в миреfbc.ua12 нояб.

Азіати втрачають статус світових виробників

nk_hauz/_B_xQ55ng.jpeg

Китай та інші країни Азії втрачають статус світових фабрик. Компанії, які інвестували гроші у дешеве виробництво на території цих країн, налякала глобальна криза у постачаннях. Зокрема, внаслідок того, що контейнеровози застрягли в чергах біля великих портів тепер на товари доводиться чекати місяцями, повідомляє «Перший Діловий».

Тепер фокус світового виробництва поступово зміщується до таких країн, як Болгарія, Румунія, Чехія, Марокко, Бразилія та Туреччина. У цей же час експорт із країн Азії продовжує скорочуватися.

«З початку цього року багато компаній почали говорити про проблеми в роботі в Південно-Східній Азії. Причина полягає у високих логістичних і транспортних витратах, а також у дуже складних умовах ведення бізнесу, транспортування та логістики», — зазначив співробітник Торгової палати Сербії Неманія Йованович.

Згідно з прогнозами, Туреччина цього року експортує рекордний обсяг одягу, і саме завдяки зростанню замовлень із Євросоюзу. А ті компанії, які досі працюють з ринком Азії все частіше скаржаться на проблеми.

Нещодавно у В’єтнамі сталося кілька суттєвих зупинок виробництва, тому деякі великі компанії, такі як Columbia, вже попередили про затримки з випуском осінніх та весняних колекцій. У деяких випадках очікують недостатнього розмірного асортименту.

💬 Последние комментарии
Охотник за головами
* У старперов стартапов не было.
Охотник за головами
Все гениальное просто. У стартеров стартапов не было. Была путевка в жизнь. А нужны были, оказывается, стартапов вместо путевок, стимул, мотивация.
Мюколя
тю ишо? треба има вобще все отрезати - а то як
Лейтенант Шмидт
В Афганистане очень похожая ситуация была. Нужно попробовать обратиться в благотворительный фонд Ахметова для сирых и убогих, его ещё часто на канале этого успешного донецкого предпринимателя и эффективного менеджера рекламируют. Пожаловаться, что украинская армия все съедает, а на боевую подготовку и обмундирование с амуницией денег не остаётся. Возможно, благотворительный фонд поможет армии деньгами.
Вперде
Да.
Гость
Красные линии
ALWAS
Ленивый народ. Да и работать коммунисты не дадут. Голодомор повторяется. Каждого, кто работает, готовы раскулачить.
Авторские статьи