Байден і Джонсон домовилися про нову «Атлантичну хартію», що охоплює технології, торгівлю і туризм
События в миреmind.ua8 дней назад

Байден і Джонсон домовилися про нову «Атлантичну хартію», що охоплює технології, торгівлю і туризм

США і Великобританія зобов'язалися узгодити нову «Атлантичну хартію», яка зміцнить торгові, туристичні та технічні зв'язки між двома країнами.

Як повідомляє CNBC, прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон і президент Джо Байден зустрінуться в четвер перед самітом Групи семи (G-7), який почнеться в п'ятницю в Корнуоллі, на південному заході Англії.

Перед самітом лідери повинні узгодити нову хартію, засновану на політичній заяві, зробленій прем'єр-міністром Уїнстоном Черчиллем і президентом Франкліном Д. Рузвельтом в 1941 році, в якому викладені їхні цілі для повоєнного світу.

Первісна «Атлантична хартія» включала угоди про просування демократії і вільної торгівлі. У заяві, опублікованій пізно ввечері в середу, уряд Великобританії заявив, що хартія 1941 була «одним з найбільших досягнень у відносинах Великобританії і США», яка «зробила більше, ніж будь-яка інша угода, щоб сформувати світовий порядок, що безпосередньо призвело до створення ООН і НАТО».

Британський уряд наголосив, що «Атлантична хартія» 2021 року визнає, що, хоча світ сильно відрізняється від 1941 року, «цінності Великобританії і США залишаються незмінними».

Очікується, що угоди в рамках нової хартії будуть включати зобов'язання щодо відновлення поїздок між Великобританією і США, розвитку торгівлі та «знаковий» технологічний пакт, покликаний полегшити співпрацю між британськими та американськими технологічними фірмами.

Він також буде вирішувати більш свіжі проблеми, такі як боротьба з загрозою кібератак, зміни клімату та захист біорізноманіття, а також зусилля з припинення пандемії коронавірусу і відновлення після неї.

Окрім того, Байден і Джонсон будуть шукати способи поліпшити економічні відносини між країнами, «в тому числі шляхом вирішення спору про літаки», заявила Великобританія, знову висловивши надію на припинення давньої митної війни США і Європою.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Одна Бабка Сказала
А какое свинячье дело "одного из авторов" проекта постановления, что и кому Белоруссия разрешила провести с гражданином СВОЕЙ страны, а не гражданином Украины? Гончаренко пересосал похоже, переутомился, губы все больше пухнут. А в Европарламент дебила не пускают, заскучал дырявый.
Весёлый Роджер
ОЙ ну прекратите вы. Цэ ж дитячи шалости. Вот сейчас пропахндон Шмуля, вам всё по бандеровски объяснит. Вверху, на фото – то тубус для Ватмана, жидобандеровец Ватман его сам и несёт! Внизу - так цэ стартовые пистоли для скакания. Надо же було как-то синхронизировать это стри_бучее стадо запизденцев и примкнувших к ним тупым куевлянам! Ось воно як! Вы главное там - Сало не роняйте, подонкам убийцам детей него ховайте!
Предупрежден и вооружен
Вовка с Аваковым у тупых чухов зброю забрали! Вовка ж предупреждал быдло, что не лох!
Весёлый Роджер
Эй Шмуля пердуще, ты свой возраст времён Мыкиты и кукурузы другим не приписывай! Ты какую-то херню написал, тебя уже никто не воспринимает тут - ты ТУПОЕ завистливое БРЕХЛО - которое НИГДЕ не было! Ты лучше про свои татушки на сраке расскажи , как там, ляхи-клиенты, коди тоби, на твоей дешёвой АЗС имеют, не шлепают тоби по ляжкам за бандеровские лозунги? «Елена - 29 июля 2020 - … дупу давала,сдавала на прокат, билеты на свою дупу продавала,час пользования, десять литров 92 го,два часа 15 литров ,три часа 20 литров ,всю ночь 25 литров ,ха и пачку сигарет с зажигалкой,но то для тебя,я не курю и не пью…, а вот гроши я люблю.» Писня пыдара-путаны Шмули, спивается упервые: «Ах АЗС, АЗС, шум в голове, Мы кажется встречались где-то? наверняка! А Он улыбается всем... нет, только тебе, но как-то не взаправду и очень издалека…»
Весёлый Роджер
Ты бы Шмулю_Елен пропахандона побачил, ты бы тоже сказал - шо цэ бабушка, а то дедушка, в ворованных засцанных голубых кальсонах 2-ой свежести, а поверх до колен, красные кружевные майданные труселя – ой .лядь, ой ля-ля. Вот такие вот дела!
Весёлый Роджер
Ну дай хотя бы мои фразы про это? Ну дэ...? Опять ты нагло ВРЁШЬ Шмуля сцука и тильки обсераешь тут всех щирым гивном! Уже не я один тебе об этом пишу! НИ на один вопрос ты по теме не отвечаешь, а только увиливаешь от вопросов и переводишь на Россию! При чём тут Россия - ты мразь никак не напишешь про успехи пиндоколонии писли проплаченного пиндосами майдана! Дэ инвестиции тварь, ты же орал на майдане громче всех про них, про новые дороги и заводы, и наконец - ЭЙ падлюка брехливая - А вот самый простой вопрос - Дэ вакцина от панов? ВСЁ тварь заткнулся! Язык у сраку убежал!
3020
Может кто-то ещё верит, что Кличко с этой же или подобной вартой, возглавлял "мирные" протесты в феврале 2014 в Киеве?
Авторские статьи