События в миреwww.ukrinform.ua8 нояб.

Байден має намір скасувати низку указів Трампа

nk_hauz/-mlapnwtpqpnmwtncyw6.jpg

Обраний президент США Джо Байден планує видати укази, що скасують низку розпоряджень свого попередника Дональда Трампа.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reason.

Як зазначається, Байден планує повернути США до Паризької угоди по клімату, а також скасувати вихід Вашингтону з Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Крім того, він має намір негайно скасувати заборону на імміграцію, щодо країн з переважно мусульманським населенням та відновити програму, що дозволить людям, незаконно привезеним до США в дитинстві, залишатися в країні.

Видання також зазначає, що головні радники новообраного президента місяцями працювали над тим, як краще реалізувати його передвиборчий план, і навіть зібрали книгу з його передвиборчих обіцянок, на основі яких приймати ті чи інші рішення.

Як відомо, низка провідних світових ЗМІ 7 листопада назвали Байдена переможцем президентських виборів у США. Привітання Байден почав отримувати і від світових лідерів, керівників НАТО та ЄС. Чинний президент Трамп поки що не визнав своєї поразки.

Як вже повідомлялося, кандидат від Демократичної партії США Джо Байден переміг на виборах голови Білого дому та стане 46-м президентом США.

💬 Последние комментарии
зЕЛЕНСКИЙ, ОН НА ВСЁ ГОРАЗД!!!
зЕЛЕНСКИЙ, ОН НА ВСЁ ГОРАЗД! ОН ПИАНИСТ И пРЕЗИДЕНТ!!!
ОНИ ИСКАЛИ БЕРЕГА БЕЛАРУСИ !!!
Корабли НАТО в Чёрное море заходили не просто так! ОНИ ИСКАЛИ БЕРЕГА БЕЛАРУСИ! Не нашли и вернулись!
Гость
Ленка Шмуля сосалка с придорожной канавы дай сразу негру в жопу и утешься
Каменяр
Cocy недорого по четвергам и субботам на краковском рынке, свидомым отдельная скидка
Луна -2
Почему не читает - ему вырезки показывают ...А идея хорошая - съездить в Москву и посрать у ворот на Красной Площади - весело будет как вспомню прилет Руста ....
Луна -2
Ты помочись на портрет Зе.. и скажи заветное -Пуйло - три раза -Авось он и смилостивится и обратит на тебя внимание....И пришлет тебе на Рождество целый мешок -гороха -чтобы ты поскакал и попердел - и будет у тебя газ.свой,собственный.
Елена
Он не читает НК , болезный,и ему о написанный эх комментариях в НК не докладывают,ты съездил бы в Москву там ему всё в глаза и сказал,вот будь мужиком, давай,а в это время Роджер высасывает под мостом на Мальте из морячков шестого флота все соки,за деньги конечно.☝️