События в миреwww.ukrinform.ua22 окт.

Байден назвав білий расизм найбільшою терористичною загрозою для Штатів

nk_hauz/Ke4TzEOng.jpeg

Президент США заявив, що поділяє оцінки американської розвідки, відповідно до яких прихильники переваги білої раси становлять найбільшу терористичну загрозу для країни.

Про це Джо Байден заявив під час виступу біля меморіалу Мартіну Лютеру Кінгу у Вашингтоні, передає власний кореспондент Укрінформу.

«За висновками розвідувального співтовариства США, внутрішній тероризм прихильників переваги білої раси є найбільш смертоносною терористичною загрозою у нашій країні»,- заявив Байден.

У цьому зв’язку він згадав про події 6 січня, коли натовп штурмував Конгрес США.

«Жорстокий, смертоносний бунт на Капітолійському пагорбі дев'ять місяців тому, на моє переконання, пов’язаний з рухом переваги білої раси», - зазначив глава Білого дому.

Байден підкреслив, що його адміністрація вперше в історії вживає масштабних заходів для протистояння цій загрозі. У тому числі, за його словами, робляться кроки для зменшення проявів радикалізму в інтернеті, знищення мереж екстремістів тощо.

Як повідомлялося, Джо Байден доручив силовим структурам посилити протистояння внутрішньому тероризму та екстремізму в США.

💬 Последние комментарии
Пектолванъ Мінусъ
Е*ать, ты "валера".... Твои истерики пропустим. Смотри: идёт статья, в ней подымается какая-то очередная "пэрэмога", которая на 99,9 % - "зрада", если про Украину. Ну , или какая-то общемировая тема. И , вместо того, чтобы в коментах прочитать мнение кого-то адекватного, приходится наблюдать какие-то левые личные разборки двух долбоЙОбов. Думаешь, это интересно? Авотх*й, вовсе не интересно. Похоже вообще на то, что один и тот-же мудаковатый поц, с двух аккаунтов, "создаёт суету"...Идля инфо: на бандеру/шухевича не дрочу. У нас подавляющее большинство 9 Мая идет на Холм Славы, к Неизвестному Солдату. Мы - всей семьёй, от мала до велика.
Маниту
Старину Джо жалко.
Ха
Ть-ть-ть-тяв
е
крысы бегут с тонущего корабля...
е
ну ты и дура.... смысл и суть статьи понять не в состоянии??? Америке твоей ПЛЕВАТЬ на Украину и если в результате будет конфликт, который уничтожит Украину и ослабит Россию то Америке и этот результат подходит.... ДОШЛО, недоумкуватая тупая дура!!!
Юрий
не дождешься
ALWAS
У власти Азаров был. Вместе с Януковичем. Но удержаться не могли. Ничего нового он не сказал, очередные страшилки.