Байден підписав указ про підвищення рівня кібербезпеки в країні
События в миреua.interfax.com.ua13 мая 2021

Байден підписав указ про підвищення рівня кібербезпеки в країні

Президент США Джо Байден підписав указ про підвищення кібербезпеки країни і захисту мереж федерального уряду, повідомляє Білий дім.

"Недавні інциденти в сфері кібербезпеки, такі як інцидент з SolarWinds, Microsoft Exchange і з паливопроводом Colonial Pipeline є протверезним нагадуванням про те, що організації державного і приватного секторів США все частіше стикаються з витонченою шкідливою кібератакою як з боку суб'єктів інших держав, так і з боку кіберзлочинців. Ці інциденти мають загальні риси, включно з недостатнім захистом кібербезпеки, яка робить організації державного і приватного секторів більш уразливими для інцидентів", - йдеться в короткому викладі указу, опублікованому на сайті адміністрації президента США.

Зазначається, що указ вносить значний вклад у модернізацію засобів захисту кібербезпеки шляхом захисту федеральних мереж, поліпшення обміну інформацією між урядом США і приватним сектором з питань кібербезпеки і зміцнення здатності США реагувати на інциденти, коли вони відбуваються.

Зокрема, усуваються бар'єри для обміну інформацією про загрози між урядом і приватним сектором.

"Виконавчий указ гарантує, що постачальники IT-послуг можуть обмінюватися інформацією з урядом, і вимагає, щоб вони ділилися певною інформацією про порушення", - уточнюється в повідомленні.

Згідно з ним, це необхідно для забезпечення більш ефективного захисту федеральних відомств і підвищення кібербезпеки країни.

Крім того, указ наказує модернізувати і упровадити більш суворі стандарти кібербезпеки в федеральному уряді.

Йдеться про такі інструменти, як багатофакторна автентифікація і шифрування.

Також у документі встановлюються базові стандарти безпеки для розробки програмного забезпечення, що продається уряду.

Також буде створено Раду з огляду безпеки в сфері кібербезпеки, співголовами якого стануть представники уряду і приватного сектора. Зазначається, що рада може збиратися після значного кібер-інциденту для аналізу події і вироблення конкретних рекомендацій щодо поліпшення кібербезпеки.

"Виконавчий указ створює стандартизований план дій і набір визначень для реагування на кібер-інциденти федеральними відомствами і агентствами. План дій забезпечить, щоб усі федеральні агентства були готові здійснити єдині кроки для виявлення і пом'якшення загрози", - додали в Білому домі.

За останні півроку в США сталася низка великих інцидентів у сфері кібербезпеки. Про останню хакерську атаку, що паралізувала великий паливопровід Colonial Pipeline, яким доставляють пальне з Техасу на східне узбережжя США, стало відомо 7 травня.

У Білому домі заявляли, що хакери, які вчинили кібератаку, ймовірно, перебувають у Росії, проте не пов'язані з владою РФ.

Раніше в грудні 2020 року американські ЗМІ повідомили, що хакери, пов'язані з іноземним урядом, зламали системи, які належать міністерству фінансів США, міністерству внутрішньої безпеки, Національному управлінню телекомунікацій і інформації (NTIA) Мінторгу США, а також мережі Пентагону, Міненерго і відомству, що опікується безпекою в ядерній сфері NNSA. Низка американських офіційних осіб заявили, що за кібератаками, ймовірно, стоїть хакерська група APT29 або Cozy Bear, нібито пов'язана з російською розвідкою.

Пізніше стало відомо, що кібератака була націлена на IT-компанію SolarWinds з Остіна (штат Техас). Хакери використовували для своїх цілей оновлення, випущені компанією в період з березня до червня минулого року для її програмного забезпечення Orion.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Остряк, Гитлер это твой друг.
quick loan
Вам потрібна термінова позика, щоб погасити рахунки, купити будинок, рефінансувати або побудувати новий бізнес, особисту позику, купити машину ?? тощо, зв’яжіться з відомим позикодавцем, не боячись втратити. ми пропонуємо позику людям, які потребують фінансової позики під 3% відсотків. зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого та зручного оформлення позики щодо нашої послуги з надання позик. зв'яжіться з нами з будь-якою з наведених нижче деталей. Електронна адреса: quickloan2020@hotmail.com або WHATSAPP +1 (812) 266-9901
----
«Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» Вин приступил к написанию книги: "Моя Боротьба".
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Российская промышленность не только справилась с кризисом в 2020 году лучше европейцев, но и добилась серьёзного достижения в обрабатывающей отрасли. Стране удалось ВДВОЕ СОКРАТИТЬ ИМПОРТ в этом сегменте и довести долю отечественной продукции до 60%. Если в 2014 году доля импорта в обрабатывающей промышленности составляла 80%, то теперь она снизилась до 40%. Это действительно можно считать прорывом.» У москалей прекрасная погода, а у щеникакнывмырлых опять идуть дожди! «Украинская экономика демонстрирует отрицательную динамику пятый квартал подряд.» Сала майдану! Сала бандеровцам и наивным, но дюже завистливым их холуям - щирым xoxлам, верящим продажным пропахандонам, типа Шмули_Елен!!! Сала Амерыкэ!!! Хероям убийцам детей мало!
Елена
Япония как Луночка живёт?Южная Корея,там между прочим войска США стоят и большое влияние имеет слово США в этих странах,обобрали их?они как живут?как в Урюпинске на 43 тыс.рублей? Почему их не обобрали, раздели,разули ,а Украину обязательно оберут до нитки?с какой такой им это надо?
Луна-2
Тем более у нее своих коррупционеров достаточно ...
Луна-2
Америке , честно говоря, наплевать на коррупцию.ЕЁ величество интересует только, чтобы не мешали ей поглотить капиталы этих всяких, местных туземцев,миллионеров . а на остальное, думаю, ей плевать.