Байден привів до присяги в віртуальному форматі сотні співробітників адміністрації США
События в миреwww.unn.com.ua21 января 2021

Байден привів до присяги в віртуальному форматі сотні співробітників адміністрації США

Президент США Джозеф Байден привів в середу до присяги відразу кілька сотень співробітників нової американської адміністрації. Урочиста церемонія пройшла в віртуальному форматі в зв'язку з санітарно-епідеміологічними обмеженнями через пандемію коронавірусу, передає УНН.

"З нами сотні співробітників апарату Білого дому і сотні інших призначених (службовців) в (різних урядових) відомствах", - оголосила ведуча церемонії, директор кадрового відділу Білого дому Кеті Расселл. Всі, хто приводився до присяги, були з'єднані з Білим домом, в якому виступав Байден, через інтернет. Трансляція цієї церемонії йшла в прямому ефірі на сайті Білого дому.

Байден попередив, що нинішню американську адміністрацію чекає багато важкої роботи. Він також підкреслив, що американський уряд працює на народ США, а не навпаки. "Ви працюєте для людей. Я працюю для людей", - сказав з цього приводу керівник вашингтонської адміністрації. За словами Байдена, він очікує від держслужбовців, що ті будуть ставитися до всіх співгромадян з повагою. Інакше чиновників чекає негайне звільнення, заявив президент.

Присутні на церемонії журналісти поцікавилися у нього, чи не побоюється він затягування затвердження Сенатом Конгресу США тверджень деяких його кадрових призначень на ключові пости в американському уряді. "Ні, я не стурбований (щодо цього), впевнений, що ми можемо рухатися швидко", - відповів Байден.

Як повідомлялося, обраний президент США Джо Байден 20 січня на церемонії інавгурації прийняв присягу, офіційно вступивши на посаду глави держави. Пізніше Байден вперше прибув в Білий дім як президент США і підписав перші укази, скасувавши рішення президента Дональда Трампа.

У президента Зеленського очікують, що Байден проводитиме антикорупційні заходи в Україні. Зокрема, під час запрошення Байдена до Києва у Twitter президент України допустив помилку у повідомленні англійською мовою.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
И анверняка известно и о дислокации минных полей и об укреплении районов соседствующих с Крымом - в Генштабе Российской армии отнюдь не идиоты .. не разбалтывают своих тайна как на Украине
Кот
Ню-ню....Мечты розовые,а кресты березовые!!!
Луна-2
Говорить можно все что угодно, но случись настоящая война многие побегут - потому что боятся....Конечно их натаскали,, но у многих родственники в России, и многое станет известно, а они не дураки, чтобы воевать с теми кого знают , с теми у кого родственники на Украине и в России...а таких большинство.-Да в лицо тоже можно его узнать, если уже сейчас передают данные об украинской арими,и то в Российском генштабе все известно до малейших деталей -кто с кем, и кто у кого..Так никакая Америка не поможет ...
Гость
Ленка сосалка с придорожной канавы гляди какая Европа кругом !!! Заглядение!
Гость
Ленка ты своим коллегам по окружной и детишкам объясни что сосанием демографию не улучшиш ! Сосалка через рот детей не нарожает , как и укропидары через жопу :))))
Гость
Ленка себя смачно за сраку укусишь ! Чмекай Шмуля как тебе Роджер рекомендовал!!!!
Гость
Рагуляцкое офицерье уже смазало жопу вазелином и приготовило карты поляка драпать за Збруч !