События в миреwww.ukrinform.ua23 окт.

Байден проголосив 24 жовтня Днем ООН у Сполучених Штатах

nk_hauz/LyJIyUd7g.jpeg

Джо Байден проголосив 24 жовтня Днем ООН у США, оскільки ця організація «грає найважливішу роль» у просуванні інтересів Сполучених Штатів у галузі національної безпеки та зовнішньої політики.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це йдеться у прокламації, поширеній пресслужбою Білого дому.

У документі Байден нагадав про «глобальні виклики», що потребують «глобальної співпраці», яку США сповнені рішучості очолити. До таких викликів він відніс пандемію COVID-19, кліматичні катастрофи, нерівність і несправедливість, загрози для демократії, зловживання новітніми технологіями.

ООН, за його словами, залишається найважливішим форумом для «мобілізації колективних дій щодо розв’язання глобальних проблем, підтримання міжнародного миру і безпеки, просування прав людини, зміцнення здоров'я і добробуту, захисту уразливих верств населення та підтримки міжнародного порядку, заснованого на правилах».

Глава Білого дому вказав,  що його адміністрація повернулася до Паризької кліматичної угоди, розпочала кампанію за місце в Раді ООН з прав людини й відновила членство США у Всесвітній організації охорони здоров'я (та її фінансування).

Він також нагадав, що США виділяють понад 15 млрд доларів на глобальні заходи боротьби з COVID-19 і передали більш як 190 млн доз вакцини в інші країни. Загалом Штати зобов'язалися передати понад 1,2 млрд доз через механізм COVAX.

Байден також підкреслив, що вживатиме заходів, аби США, які є найбільшим фінансовим донором ООН, повністю виплачували свою частку щорічного регулярного бюджету організації та бюджету операцій з підтримання миру.

«Сполучені Штати рішуче підтримують ООН і продовжуватимуть спонукати світ до дій не тільки прикладом нашої сили, а й силою нашого прикладу», - йдеться в документі.

Підтверджуючи свою прихильність цінностям, закріпленим у Статуті ООН, «ми зможемо побудувати кращий світ і забезпечити стійке лідерство Америки на світовій арені», - підсумував Байден.

💬 Последние комментарии
Голос разума
Мы имеем во врагах Россию...? Интересное умозаключение. Готова ли ты отстаивать свои интересы, интересы своей семьи, своих друзей, своей страны?
Игбун Хохлов
Хохлочурка, и что конкретно не выполняется?
---
вы же поставили верховенство интересов эвропы и своих желаний выше верховенства конституции Украины в 2014году. Почему другие не могут сделать то же самое =или *а нас за что?*.Теперь вы едите то ,чем кормили других-хавайте и скачите.
Голос разума
Верховенство своих интересов и желаний над интересами и недействующими законами Украины? ФАНТАСТИЧЕСКОЕ ОТКРОВЕНИЕ !!!!
Каменяр
Я говорю про виконання РФ своїх законів Договор между Российской Федерацией и Республикой Крым о принятии в Российскую Федерацию Республики Крым и образовании в составе Российской Федерации новых субъектов Статья 3 1. Российская Федерация гарантирует всем народам, проживающим на территориях Республики Крым и города федерального значения Севастополя, право на сохранение родного языка, создание условий для его изучения и развития. 2. Государственными языками Республики Крым являются русский, украинский и крымско-татарский языки.
А мы ведь верили....
"Союз нерушимый республик свободных ......." В одной строчке сразу 2 мифа.....
Я
Дано пора в суд и на плаху.