События в миреwww.slovoidilo.uaSep 4

Байден віддав наказ розсекретити документи щодо теракту 9/11 в 2001 році

nk_hauz/1PSUc_Vng.jpeg

Президент Сполучених Штатів Джо Байден віддав наказ розсекретити документи, які пов'язані з розслідуванням терористичних актів, що відбулися 9 вересня 2001 року, які призвели до вторгнення США в Афганістан.

Про це 3 вересня повідомляє The Washington Post з посиланням на заяву Байдена.

«Коли я балотувався в президенти, я взяв на себе зобов'язання забезпечити прозорість щодо розсекречення документів про терористичні атаки на Америку 11 вересня 2001 року. Тепер я стримую слово» - заявив він.

Мін'юст США та інші відповідальні відомства повинні вести нагляд за розсекречуванням документів. Тим же указом генерального прокурора США зобов'язали оприлюднити розсекречені документи протягом шести місяців.

11 вересня 2001 року 19 терористів, пов'язаних з «Аль-Каїдою», озброївшись пластиковими ножами, захопили чотири пасажирські авіалайнери, що летіли в США. По одному літаку вдарило у вежі-близнюки Всесвітнього Торгового центру в Нью-Йорку, які пізніше впали. Ще один літак впав на Пентагон, а четвертий - на полі біля міста Шанксвілл, припускаючи, що його метою був Білий дім. Загальна кількість жертв склала понад 2,9 тис.осіб, теракт, який в США отримав назву «9/11», призвів до вторгнення США в Афганістан і майже 20 років бойових дій в країні.

США офіційно завершили виведення свого військового контингенту, а також евакуацію цивільних і афганських біженців з території Афганістану. Останній евакуаційний літак Військово-Повітряних сил США покинув Міжнародний аеропорт Кабула імені Хаміда Карзая вдень 30 Серпня.

💬 Последние комментарии
Гость
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
И выбран новый человек: "одним из 450 депутатов Государственной Думы нового созыва станет Анатолий Вассерман".
Гость
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
Однако представители трудящихся масс плохо повели себя, изолированные в городе, без церкви, которая сдерживала бы их сознание чувством вины, или воспитывала испытывать чувство стыда.
Макс
Однако представители трудящихся масс плохо стали вести себя, изолированные в городе, без церкви, которая сдерживала бы их сознание чувством вины, или воспитывала испытывать чувство стыда.
Гость
Контролеры и совсем не исчезли, у них портативные валидаторы и квитанционная книжка для штрафов. Если не знаете, зачем пишите?
наблюдатель
Однако представители трудящихся масс плохо повили себя, изолированные в городе, без церкви, которая сдерживала бы их сознание чувством вины, или воспитывала испытывать чувство стыда.