Байден заявив Ердогану про намір визнати геноцид вірмен в Османській імперії - ЗМІ
События в миреwww.ukrinform.ua24 апреля 2021

Байден заявив Ердогану про намір визнати геноцид вірмен в Османській імперії - ЗМІ

Президент США Джо Байден у телефонній розмові з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом попередив, що планує визнати різанину вірмен в Османській імперії 1915 року геноцидом.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє CNN з посиланням на власні джерела. 

Байден і раніше готувався визнати звірства проти вірмен геноцидом. Попередники Байдена в Білому домі уникали цього слова, не бажаючи зіпсувати відносини з ключовим регіональним союзником Туреччиною, пише видання.

Президенти США і Туреччини провели телефонну розмову ввечері 23 квітня. В опублікованому Білим домом пресрелізі про бесіду двох лідерів про намір Байдена визнати геноцид вірмен не згадується. Зазначалося, що вони домовилися зустрітися під час саміту НАТО в Брюсселі в червні.

21 квітня The Wall Street Journal з посиланням на неназваних чиновників повідомила, що Байден готовий публічно визнати геноцид вірмен в Османській імперії в 1915 році. Чиновники додали, що ніяких остаточних рішень не було ухвалено і Байден може обмежитися символічним зверненням.

Президент США, стверджує CNN, закріпив звичку дзвонити світовим лідерам, аби попередити їх про подальші кроки його адміністрації, які можуть бути дратувати партнерів.

Повідомляється, що на посаді віцепрезидента Байден часто спілкувався з Ердоганом, здійснивши чотири поїздки до Туреччини, у тому числі після невдалої спроби державного перевороту в тій країні.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гнум
В прокуратуре одни аморальные ,чужих мужей отбивают.
Н
Люди в чате пишут что генпрокурориха трансгендер, очень похоже.
Просто
Власть у которой враг юная и прекрасная Ангелина с телеканала НАШ - такая власть обречена.
Игбун Хохлов
Это тебе на укропТВ рассказали? И чем же этот запад(ло) может навредить России? Ну, было некоторое падение ВВП в 2015 году, в 2016 уже рост пошел. Чемпионат мира по футболу провели на высочайшем уровне, Крымский мост (который невозможно построить) построили с опережением графика, передовую вакцину от ковида изобрели, новейшие самолеты разработали. Сейчас строятся новые гиганты-заводы, СП-2 на завершающей стадии, в Россию перебросили часть матчей чемпионата по футболу из-за невозможности играть в Европе (точно запад против России?). Все нормально. Да, было падение ВВП в прошлом году из-за короны 3,1%, а средний по миру 4,2%, в пиндостане больше 10%. А вот на хохлопотамии с момента переворота достоинства уровень жизни, действительно, упал раз в 5, а то и больше. Так почему санкции вводят против России, а страдают хохлы? Все очень просто: хохлоту никому в мире не нужны. Это всего лишь расходный материал. Туалетная бумага: подтерлись и выкинули. Это понимать ума много не надо. Только у хохлоту его нет абсолютно.
Владимир
Что передового?
см
деграданты((
см
Грабители Киева!!!