События в миреnv.ua6 февр.

Байден заявив, що Трамп не має отримувати звіти від розвідки

nk_hauz/-msqj1-yicxtylrooc7k.jpg

Президент США Джо Байден висловив думку, що колишній глава Білого дому Дональд Трамп не має отримати щотижневі звіти розвідки, що є традицією в країні.

Про це повідомляє CNN.

Байден зазначив, що причиною є "безладна поведінка Трампа не пов'язана зі штурмом Капітолію".

"Я просто думаю, що йому нема для чого отримувати брифінги розвідки. Яку цінність дають йому розвідувальні звіти? Який вплив він має взагалі, крім того факту, що він може бовкнути зайвого?, - заявив Байден.

13 січня Палата представників прийняла резолюцію щодо імпічменту Трампа.

Процес імпічменту почався після того, як 6 січня прихильники Дональда Трампа увірвалися в будівлю Конгресу, який зібрався, щоб затвердити перемогу Джо Байдена на президентських виборах.

Тепер це питання розгляне Сенат - вища палата Конгресу. Резолюцію повинні підтримати не менше 67 сенаторів із загального числа в 100 осіб. Якщо Трампу оголосять імпічмент, він більше не зможе брати участь в президентських виборах.

Дональд Трамп - єдиний президент США, якого вдруге піддають імпічменту. Вперше процедуру оголосили після телефонної розмови Трампа з українським президентом Володимиром Зеленським - глава Білого дому просив поновити розслідування щодо компанії Burisma, з якою пов'язаний син демократа Джо Байдена Хантер.

45-го президента США звинуватили в тиску на Зеленського з метою отримати компромат на Байдена. Палата представників оголосила йому імпічмент, але Сенат повністю виправдав. Тоді тільки 5 сенаторів-республіканців голосували за імпічмент Трампа.

💬 Последние комментарии
Елена
Я бы у Роджера отсосала за бесплатно в хорошем качестве как спонсор, но только у него на мой беззубый рот не встанет
Луна -2
И добавлю .Русские пришли с северо -запада -основали Новгород , а потом уже и Киев....Киевская Русь ...-потом продвинулись на Восток - основали Москву.... А НЕ С ВОСТОКА..НА ЗАПАДА ...КАК ТЫ ЗДЕСЬ ПЫТАЕШЬСЯ ДОКАЗАТЬ .
Луна -2
Русские не чурки -учи историю , дорогуша Русские как раз выходцы из славян.В те давние времена не было такой народности -украинцы- а были славяне - вот из них вышли русские ...
е
так это ж ТЫ уравняла реальный бой с обстрелом ПУСТОГО острова.. ТЫ! так что учи САМА, дура тупая..
е
одно другое не исключает
Игбун Хохлов
Конечно, ты не справочное бюро. Ты быдло. Тупое хохлатое шароварное быдло. Чурка, переебанная чурками. украинец, одним словом.
ЕленаЕ
У Путина советники есть по всем вопросам,и можно добавить что он не свисток, согласна мало говорит,чтобы враги не знали и не противодействовали планам и замыслам,но не брехун ВВП,а Роджер брехло и мерзавец.,по его словам при царе счастье у людей было неземное, притом у всех, шо можно о Роджере сказать,сука он.