События в миреua.interfax.com.ua30 апр.

Байден зустрінеться 21 травня в Вашингтоні з президентом Південної Кореї

nk_hauz/-mzwgiixfyvqveym8dz9.jpg

Президент США Джо Байден 21 травня вітатиме в Білому домі південнокорейського лідера Мун Чже Іна, повідомила прес-секретар Білого дому Джен Псакі.

"Президент Байден із нетерпінням чекає можливості вітати президента Республіки Корея Мун Чже Іна в Білому домі 21 травня 2021 року", - йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті Білого дому.

Вона зазначила, що візит президента Південної Кореї до Вашингтона підкреслить "непорушний союз між США і Республікою Корея, а також широкі і глибокі зв'язки між нашими урядами, народами та економіками".

"Президент Байден сподівається на співпрацю з президентом Мун Чже Іном з метою подальшого зміцнення нашого альянсу і розширення нашого тісного співробітництва", - уклала Псакі.

Зі свого боку представник південнокорейської адміністрації Чон Ман Хо заявив, що обидва лідери в ході зустрічі підтвердять міцність альянсу двох країн і обговорять низку питань, зокрема, денуклеаризацію КНДР.

"На зустрічі також обговорюватиметься тісна співпраця між Південною Кореєю і США для досягнення прогресу в повній денуклеаризації Корейського півострова і політиці міцного миру, а також практичне співробітництво, зокрема в сфері економіки і торгівлі, і реагування на глобальні виклики, такі як зміна клімату і COVID-19", - зазначив він.

Південнокорейські ЗМІ з посиланням на представників адміністрації Мун Чже Іна також повідомили, що напередодні майбутнього візиту до Вашингтона президент РК отримав другу дозу вакцини AstraZeneca проти COVID-19. Зазначається, що друге щеплення через зустріч з Байденом було зроблено на кілька тижнів раніше, ніж планувалося.

Вакцина AstraZeneca вимагає принаймні двох щеплень, як правило з інтервалом від 8 до 12 тижнів. Корейське агентство з контролю і профілактики захворювань (KDCA) допускає чотиритижневий інтервал у невідкладних випадках, коли закордонні поїздки неминучі.

💬 Последние комментарии
Очевидец
Блумберг - агентство лжецов, видимо у САШ очень большие проблемы
Гость
Н-дааа - и все заробитчаны назад до Гуцулии... Класс... Ну, ну
ALWAS
А ведь там живёт и работает миллионы наших сограждан. Им то хоть можно, или тоже нельзя .... А вдруг Россия выселит. Тогда им будет совсем не сладко.
гость
Пр факту, только люди с сексуальными отклонениями и развращённые вседозволенностью, имеют в "демократическом" мире права и свободы на всё, что придёт им в голову. Все остальные граждане обязаны беспрекословно выполнять их желания, их мнение никого не интересует.
гость
учение Церкви конечно дело богоугодное, но в убийствах лучше конечно разбираться с помощью Уголовного Кодекса.
ТАК ВОТ ОНИ КАКИЕ "ЕВРОПЕЙСКИЕ ЦЕННОСТИ"!!!
Так вот они какие, "европейские ценности" !!!
гость
спорить в суде любой дурак может, пусть докажет что панда не геть.