События в миреwww.unn.com.ua17 нояб.

Барбадос відкриє перше у світі віртуальне посольство у метавсесвіті

nk_hauz/dKRdi_5nR.jpeg

Карибський острів Барбадос уклав угоду з Decentraland, компанією, яка розміщує цифровий тривимірний світ, на розміщення першого віртуального диппредставництва у метавсесвіті. Про це пише УНН з посиланням на Sky News.

Міністерство закордонних справ та зовнішньої торгівлі Барбадосу схвалило це рішення у серпні та планує відкрити віртуальне посольство у січні 2022 року.

Метавсесвіт - це концепція, вигадана в науково-фантастичному романі 1992 року "Сніговий збій" для опису, свого роду, тривимірної версії Інтернету у віртуальній реальності, в якій люди присутні, як аватари і переміщуються в цифровому уявленні реального світу.

Decentraland відкрив свій власний метавсесвіт у 2017 році, дозволяючи користувачам будувати свої сюжети, створювати онлайн-ігри, ігрові сервіси та багато іншого.

На цьому тижні CoinDesk повідомив, що Барбадос також планує відкрити віртуальні посольства з іншими провайдерами метавсесвіту, включаючи Somnium Space та SuperWorld.

Очікується, що цей крок підштовхне інші країни до створення віртуальних посольств, консульств та туристичних об'єктів.

З відкриттям посольства Барбадос стане першою країною у світі, яка визнає цифрову суверенну землю. Влада підкреслює, що нова дипустанова буде відповідати нормам міжнародного права, а також Віденській конвенції.

Наприкінці жовтня засновник Facebook Марк Цукерберг оголосив про ребрендінг своєї компанії. Зміна її назви на Meta пов'язана з тим, що компанія будує метавсесвіт – віртуальний світ, що поєднує всі існуючі технології та пристрої. Таким чином компанія хоче показати, що вона є не лише соцмережею Facebook, а й розвиває інші проекти.

За лічені дні після цього американський гігант Microsoft також зробив перший крок до створення свого метавсесвіту.

💬 Последние комментарии
-------
Казка про колобка на религиозном пространстве ,или на материальном с религиозными декорациями,дизайне.
Елена
Москали вторгнуться,тебе несдобровать,видит бог отправишься до Бандеры, прямиком в ад.
Елена
На то и бывают исключения,как говрится везёт дуракам,это в отношении него.
Елена
Тут насчёт Роджера полностью согласна, уточняю и подчёркиваю что сказано в отношении исключительно к Роджеру.
Каменяр
В Криму російські війська спочатку захопили Верховну Раду Криму, а потів організували пропагандистський "референдум". Так званий "Референдум", проведено в порушення міжнародних та українських законів, під тиском російських військ на вулицях та в Верховній раді Криму, з використанням фейкових організацій-спостерігачів типу АБСЄ.
Елена
Ты козлоослик пидар, из-за таких как ты это всё и происходит,уточняю.
------
Почему автор статьи -уповает на то что кто сказал.Что сделал,или не сделал.Горбачёв отмаску влепил вот вы повторяете её. Он должен был это всё перевести в разряд измены,криминал. Но его задача была крышевать это преступление-и он её выполнял. Когда Украина начала перется (её перли)в ес,в нато - одному патриотику я сказал как у нас была декларация о не блоковом статусе, и чем империя ес отличается от империи ссср.Он ответил тогда нада было говорить о внеблоковости , империи ссср чтоб достич цели. А сейчас другое.Поймите мы имеем дело с банальным лохотроном,кидалом,разводилом.Скажем просто народы ссср просто лоханули или выражаясь по другому применили политтехнологии. -для скрытия сути. Кога вас лоханули ивы упустиличто то важное даже опосля вы не вернете назад и не накажете тех кто это сделал бо будет ихнняя власть.Нада брать власть и на гильонтину притянуть мошеников какими благородными целями они не прикривались. Это как компартия украины демократично уступила место на политической арене украины , но её бросили под репресси и тоталитарно запретили.Хотя в кпу было достаточно сил на поворотном пути сделать по другому но благодаря изменикам во главе её этот лохотрон прошел.Не давайте себя лохать впереди нас ждут очень ...времена.