События в миреwww.ukrinform.ua3 мая

Башар Асад оголосив у Сирії загальну амністію

nk_hauz/-mzkormx3ou0cs6ht9o9.jpg

Президент Сирії Башар Асад своїм указом оголосив про загальну амністію за злочини, скоєні до 2 травня 2021 року.

Про це повідомляє агентство САНА, передає Укрінформ.

«Амністія повністю звільняє від покарання за проступки, правопорушення, ухилення від військової служби як усередині країни, так і за її межами та інші злочини», - йдеться в повідомленні.

При цьому підкреслюється, що амністія поширюється на злочини, скоєні до 2 травня 2021 року.

Як повідомлялося, з 19 квітня в Сирії почався прийом заяв від кандидатів на посаду президента. Вибори глави держави призначені на 26 травня.

Збройний і політичний конфлікт у Сирії спалахнув у березні 2011 року. Режим Башара Асада розгорнув жорстокі репресії проти населення країни. У конфлікт активно втручаються зовнішні сили, зокрема, Туреччина і Росія, при цьому російська авіація проводить системні бомбардування сирійських міст.

Резолюція РБ ООН 2254 передбачає процес політичного врегулювання в Сирії, в тому числі проведення вільних і справедливих виборів - відповідно до нової конституції під егідою і наглядом Організації Об'єднаних Націй.

💬 Последние комментарии
е
понятно, БРЕХЛО!!! все как обычно трепливое брехло...
Луна -2
А ты не подумал что Роджер еще хочет пожить? в отличие от вас "Ще не вмерликов"?Так что говори за себя, а не за него,Так будет лучше ..А кто и куда попадет науке это неизвестно ..... Наукой лишь доказано, что смерти не существует -есть переход из одного состояния в другое Как у Высоцкого -"Но если туп как дерево, родишься баобабом, и будешь баобабом ты всю жизнь ,,,,когда помрешь "
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ.
А в украине в продаже есть ли футболки с портретом их пердизидента зеленского? Ну, там на байтракторе верхом, или с трызубцем в одной руке, и с джовелином в другой?
Елена
Я пишу исключительно за Роджера,так его и встречу,если доведётся, вместе отправимся,я в рай ,а он просто сдохнет.
Луна -2
Ты же ему в искренней любви клялась - здесь все свидетели - и вот нате вам ,отказываюсь от любимого Роджера - ой нехорошо это, плохо кончится, типа как у Зеленского с Ахметовым,.Святкин в исполнении Быкова встречал так немцев - ты же встречаешь своих же друзей...
------
как порошенко помогал сьесть януковича а потом по приказ у сьели и порошенко .
ЖРИТЕ, ПАДЛЫ !!! И ПОДАВИТЕСЬ !!!
КАРАТЕЛЕЙ ЗСУ КОРМЯТ КАШЕЙ С ОПАРЫШАМИ !!! ДЛЯ ПРИВЫКАНИЯ К ЧЕРВЯМ !!!