События в миреwww.ukrinform.uaJul 18

Башар Асад склав президентську присягу

nk_hauz/-mesnyxhzlon9x6iph-6.jpg

Башар Асад, за офіційними даними вкотре переобраний на посаду президента Сирії, склав конституційну присягу перед парламентом.

Про це повідомляє державне сирійське агентство САНА, передає Укрінформ.

"Башар Аль-Асад склав конституційну присягу як президент Сирійської Арабської Республіки перед головою і депутатами Народної ради", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на церемонії були присутні політичні та релігійні діячі, представників ЗМІ, наукових, культурних, спортивних та громадських кіл.

Як повідомляв Укрінформ, наприкінці травня представники влади Сирії заявили, що глава режиму Башар Асад був переобраний "з великою перевагою" на черговий семирічний президентський термін у зруйнованій війною країні.

Американські та європейські чиновники поставили під сумнів легітимність виборів, заявивши, що вони порушують резолюції ООН щодо врегулювання конфлікту, адже на них був відсутній міжнародний моніторинг та не були представлені всі громадяни Сирії.

За даними Сирійського центру моніторингу прав людини, за час війни в Сирії, з 2011 року, загалом загинули майже 500 тисяч осіб.

💬 Последние комментарии
е
ха, он же представитель твоего "культурного" Пьемонта, оно и видно..культура аж прет.. шо ж ты его не защищаешь, а продажная??
Zyklon B
Увы,человек часть фролы и фраулы.А там ,сильный и здоровый ,выжил-дал здоровое потомство,а слабого ,и больного -съели или умер.
Елена
Он твой брат по разуму,разуму ээто очень преувеличенно,братья вы.
Елена
Ты и Африку всю облазил,всех и всякого повидал,хе
Елена
Всё могёт Бебик, Бебик всемогущий,хе.
Елена
Ответили, сказали по всем сексуальным вопросам обращаться к тебе.
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!