Башар Асад склав президентську присягу
События в миреwww.ukrinform.ua7 дней назад

Башар Асад склав президентську присягу

Башар Асад, за офіційними даними вкотре переобраний на посаду президента Сирії, склав конституційну присягу перед парламентом.

Про це повідомляє державне сирійське агентство САНА, передає Укрінформ.

"Башар Аль-Асад склав конституційну присягу як президент Сирійської Арабської Республіки перед головою і депутатами Народної ради", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на церемонії були присутні політичні та релігійні діячі, представників ЗМІ, наукових, культурних, спортивних та громадських кіл.

Як повідомляв Укрінформ, наприкінці травня представники влади Сирії заявили, що глава режиму Башар Асад був переобраний "з великою перевагою" на черговий семирічний президентський термін у зруйнованій війною країні.

Американські та європейські чиновники поставили під сумнів легітимність виборів, заявивши, що вони порушують резолюції ООН щодо врегулювання конфлікту, адже на них був відсутній міжнародний моніторинг та не були представлені всі громадяни Сирії.

За даними Сирійського центру моніторингу прав людини, за час війни в Сирії, з 2011 року, загалом загинули майже 500 тисяч осіб.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Америка с нами!
Елена
Хочу,крок за кроком,от пэрэмогы до пэрэмогы Украина идёт к светлому европейскому благополучию, ещё немного там за рогом при помощи Запада, Америки и Японии в Украине будет благополучие и благосостояние примерно как в Польше,вот так,а Роджер скотина и мерзавец.
УКРЫ ВСЕ ПРОЗРАЧНЫЕ
А тройное гражданство можно и не скрывать !!! ( Коломойский ) !!!
е
про то как опустилась Украина с 90-х на настоящий момент не хочешь рассказать? пример неудобный?
е
это ж только ты тут своими похождениями с морячками 6-го флота регулярно хвалишься, и то видимо плохо обслуживаешь господ, денег не дают, в америку свою не берут...
Северный ходок
В одну телегу впрячь неможно... Из общего системного кризиса есть только один выход - это борьба.
Как же вы не заметили
А турки за счет своих противоправных действиях еще и неплохие европейские деньги получают.