События в миреwww.ukrinform.uaJun 26

Берлін, Париж і Рим закликали припинити постачати зброю в Лівію

nk_hauz/-maj4nzikuecp1ko13cy.jpg

Сторони конфлікту в Лівії мають припинити бойові дії, а сторони, які їх підтримують, - постачання зброї.  

Про це йдеться у заяві МЗС Німеччини, Франції та Італії, текст якої розміщено на сайті німецького зовнішньополітичного відомства.

«На тлі зростаючого ризику, що ситуація в Лівії продовжує погіршуватися, а ситуація в регіонах буде зазнавати ескалації, Німеччина, Франція та Італія закликають усі лівійські сторони негайно та без передумов припинити військові дії та припинити будь-яке подальше військове нарощування в країні», - йдеться у заяві.

Три країни закликають усіх іноземних акторов «припинити будь-яке втручання та повністю дотримуватися ембарго на постачання озброєння, прийняте Радою Безпеки ООН».

МЗС трьох європейських держав виступають за якнайшвидше завершення переговорів у Військовому комітеті за форматом 5 + 5 під егідою UNSMIL, щоб зробити можливим тривале і надійне припинення вогню.

«Це - важливий будівельний блок для створення необхідного клімату для конкретного відновлення внутрішньолівійського політичного діалогу, необхідного для сталого вирішення конфлікту. Усі зусилля в цьому плані, включаючи єгипетську ініціативу, оголошену 6 червня, мають бути підтримані. Будь-яка ініціатива щодо підтримки угоди про припинення вогню та політичного вирішення кризи в Лівії повинна бути повністю використана і міцно закріплена в Берлінському процесі, який є єдиним життєздатною орієнтиром», - йдеться у заяві.

💬 Последние комментарии
123
Проблема АЭС не только техническая, их финансово и политически убивают уже много лет.
Юрий
Интересно, а когда построили Киевскую АЭС? Ночью, наверное
Антиелена
Великий палаточный городок под Лос-Анжелесом или Нью-Йорком ждет тебя!
Антиелена
Не будь США - не было бы антиконституционного переворота! А знать тебя... грех смеяться над убогими!
Антиелена
Ну как ничего подобного? Ну ты Ленка-белка чем руководствуешься? Красивой картинкой фасада гейропы? Есть еще обратная сторона - соотношение доходов и расходов домохозяйства (иметь ребенка если работает один не получится), стоимость медицины запредельна, 80% населения в арендованном жилье (тебе, сука, за бесплатно отдали через приватизацию?)... Вон, бывшие знакомые приезжают из Германии сюда зубы лечить, ибо дешевле. А воруют там не меньше нашего!!! Ты, дура майданушная, лучше бы молчала!
Елена
Миллионов 6 в Красной Армии было,выше цифру пропустила.
Елена
Вот только не надо, грёбаных бандеровцев было пару сотен тысяч плюс булкохрусты роджеры,а в Красной Армии было миллионов 6 не меньше,так что не надо.Роджер небось за немцев то воевал бы,за чашку настоящего кофе,как отец Юща.