Берлін стане містом для пішоходів – в Німеччині ухвалено перший закон
События в миреbudport.com.ua01 февраля 2021

Берлін стане містом для пішоходів – в Німеччині ухвалено перший закон

Берлінський парламент ухвалив перший в Німеччині закон, що має зробити місто комфортнішими для пішоходів і таким чином мотивувати людей пересуватися пішки. Його мета – перетворити столицю з «міста для машин» на «місто для пішоходів».

У Палаті депутатів Берліна пояснюють, що «кожна людина в місті повинна мати можливість досягти пункту призначення за допомогою прямих і з’єднаних пішохідних доріжок».

Згідно з законопроектом, тепер під час будівництва і реконструкцій потрібно проектувати більш протяжні зелені зони для пішоходів та встановлювати сплощені бордюри і острівці безпеки. На тротуарах будуть збільшувати кількість лавок для сидіння.

Також планується зробити більш безпечними маршрути, якими користуються школярі та заборонити автомобілям зупинку біля навчальних закладів.

До 2030 року всі світлофори в Берліні будуть оснащені акустичною системою і вібруючими кнопками для незрячих і слабозорих, а вулиці з двостороннім рухом можна буде перетнути по одній прямій.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ну мудак, ну и ТУПОЙ ты идиот! Вам мало що вас на газе наЭбали, а теперь и по вакцине. Вот же ты Шмуля старый дурачина. А чаму народ не верит пропиндосной вороватой хунте? А тому шо, могут вколоть шо хотят, та им нЫчого за это не будет! Тому шо украинский народ превратили в послушное молчаливое БЫДЛО! А шо ни так?
----
Ремарка: "Хотели xoxлы щирые у Эуропу, а попали прямо у свидомую *опу!
Саня
Интересно и познавательно...
Весёлый Роджер
Хватит, хватит клеветать на пропиндосный рагульный майдан! Житти столо лучше, житти стало веселее! Сала панам пиндосам! «Елена -22 февраля 2020 -…в 2014 году события на Майдане увели Украину из зоны влияния Москвы,я думаю на очень долго.» «Елена – 27 июля 2020- Роджер всё врёшь,на майдан люди вышли за лучшую жизнь,а европейский уровень жизни,а не просто так. на майдане люди в абсолютном большинстве желали счастья и благополучия себе ,своим близким и стране всего самого хорошего, А Украина идёт в Европу…»
Зелепукин
капец кровавому режиму соросенка
Гость
И не впускать Зеленского обратно в Украину
Елена
Ураааа, Великая Февральская вакцинация , которую ждала вся Украина, свершилась, Слава Украине!А Роджеру сделать её обязательно,пусть живёт и не болеет, мерзавец.