События в миреwww.ukrinform.ua3 нояб.

Безос пожертвує $2 мільярди на відновлення природи

nk_hauz/StGrEaK7R.jpeg

Засновник компанії Amazon Джефф Безос на кліматичному саміті COP-26 у Глазго заявив, що його фонд пожертвує 2 мільярди доларів США на відновлення природи та трансформацію системи продовольства.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC.

За словами Безоса, він вперше осягнув крихкість земної природи під час польоту в космос на міжорбітальному кораблі New Shepard у липні.

«Мені казали, що вид Землі з космосу змінює призму, крізь яку дивишся на світ, але я не був готовий до того, наскільки це правда. Якщо подивитися звідти на Землю, атмосфера здається такою тонкою, а наша планета – такою маленькою та крихкою. Тепер ми мусимо всі діяти разом, аби захистити наш світ», – сказав засновник Amazon.

Зазначається, що фонд Bezos Earth Fund загалом планує пожертвувати на боротьбу зі зміною клімату 10 мільярдів доларів США. У вересні фонд вже пообіцяв виділити 1 мільярд доларів на збереження природи та корінних народів і культур.

Раніше Безоса критикували за те, що він витратив величезні кошти на свій політ у космос. Також колишні співробітники Amazon піддавали компанію критиці за її неекологічну політику.

💬 Последние комментарии
ALWAS
И сравните с соседней Беларусью, где к болезни отнеслись спокойнее, а количество умерших во много раз меньше. Убивает не вирус, а страх и паника. А если уточнить, то все они имели тяжёлые хронические болезни. А карантины, маски и локдауны лишили их свободно дышать и двигаться. Ведь движение- это жизнь. Убивает не вирус, а борьба с ним.....
---
..*зайду через недельку*-сказала бабочка-однодневка......
---
для того что бы воровать необходимо что бы было что воровать....*что воровать* становится все меньше и поэтому разговоры о патриотизме и демократии становятся все громче и чаще.И врагов и предателей все больше и больше....
ALWAS
Демократия- худшая из возможных форм правления. Когда к власти приходят те, кто много обещает. А потому американцам нужно ожидать худших времён.
ALWAS
Там давно нищих ждут . Чтобы спихнуть сюда всякий мусор. "На тебе, убоже, что нам не гоже".
факс
Тебя уже из психушки отпустили?
Гость
Класс!