Безпілотник Boeing вперше в історії заправив літак у повітрі
События в миреmind.ua6 дней назад

Безпілотник Boeing вперше в історії заправив літак у повітрі

Літальний апарат американської авіабудівної компанії Boeing став першим безпілотником, який здійснив успішну дозаправку іншого літака в повітрі. Про це повідомляє прес-служба Boeing, на яку посилається Forbes.

В ході випробувань тестова модель безпілотника MQ-25 Stingray висунула шланг і перекачала паливо в винищувач ВМС США F / A-18 Super Hornet. При цьому обидва повітряних судна знаходилися на відстані менше семи метрів один від одного.

«Те, що сьогодні MQ-25 виконав своє основне завдання, заправивши пальним літак F/A-18, – дуже важливий момент для ВМС, який свідчить про реальний прогрес у реалізації можливостей MQ-25 для флоту», – зазначив керівник програми безпілотної авіації ВМС США капітан Чад Рід. За його словами, такі безпілотники дозволять звільнити винищувачі, які зараз використовуються в якості дозаправників, і забезпечать підвищену гнучкість і дальність польотів для авіаескадрильї ВМС.

Випробування безпілотного дозаправника Boeing пройшли 4 червня, але повідомили про них тільки зараз. Раніше MQ-25 здійснив 25 тестових польотів. Випробування будуть продовжені.

Boeing виробляє безпілотники MQ-25 в рамках контракту з Пентагоном, який був укладений в 2018 році. Сума угоди склала $805 млн. У рамках угоди армії США буде поставлено сім літальних апаратів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Остряк, Гитлер это твой друг.
quick loan
Вам потрібна термінова позика, щоб погасити рахунки, купити будинок, рефінансувати або побудувати новий бізнес, особисту позику, купити машину ?? тощо, зв’яжіться з відомим позикодавцем, не боячись втратити. ми пропонуємо позику людям, які потребують фінансової позики під 3% відсотків. зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого та зручного оформлення позики щодо нашої послуги з надання позик. зв'яжіться з нами з будь-якою з наведених нижче деталей. Електронна адреса: quickloan2020@hotmail.com або WHATSAPP +1 (812) 266-9901
----
«Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» Вин приступил к написанию книги: "Моя Боротьба".
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Российская промышленность не только справилась с кризисом в 2020 году лучше европейцев, но и добилась серьёзного достижения в обрабатывающей отрасли. Стране удалось ВДВОЕ СОКРАТИТЬ ИМПОРТ в этом сегменте и довести долю отечественной продукции до 60%. Если в 2014 году доля импорта в обрабатывающей промышленности составляла 80%, то теперь она снизилась до 40%. Это действительно можно считать прорывом.» У москалей прекрасная погода, а у щеникакнывмырлых опять идуть дожди! «Украинская экономика демонстрирует отрицательную динамику пятый квартал подряд.» Сала майдану! Сала бандеровцам и наивным, но дюже завистливым их холуям - щирым xoxлам, верящим продажным пропахандонам, типа Шмули_Елен!!! Сала Амерыкэ!!! Хероям убийцам детей мало!
Елена
Япония как Луночка живёт?Южная Корея,там между прочим войска США стоят и большое влияние имеет слово США в этих странах,обобрали их?они как живут?как в Урюпинске на 43 тыс.рублей? Почему их не обобрали, раздели,разули ,а Украину обязательно оберут до нитки?с какой такой им это надо?
Луна-2
Тем более у нее своих коррупционеров достаточно ...
Луна-2
Америке , честно говоря, наплевать на коррупцию.ЕЁ величество интересует только, чтобы не мешали ей поглотить капиталы этих всяких, местных туземцев,миллионеров . а на остальное, думаю, ей плевать.