События в миреfinbalance.com.ua22 авг.

БЕЗРОБІТТЯ В США: КІЛЬКІСТЬ ЗАЯВОК НА ДЕРЖДОПОМОГУ ЗНОВУ ЗРОСТАЄ

nk_hauz/-mfhbmepmaweheqnuuem.jpg

Кількість звернень за допомогою з безробіття в США за минулий тиждень зросла до 1,106 млн, тоді як аналітики, ґрунтуючись на попередніх даних, прогнозували зниження до 925 тис, пише Reuters.

"У короткостроковій перспективі, якщо кількість заявок на допомогу з безробіття виявиться гіршою, ніж очікувалося, можливо, це підштовхне Конгрес до прийняття ще одного пакета заходів стимулювання", - коментує Джеффрі Корлисс, керуючий директор і партнер RDM Financial. 

Згідно з результатами опитування 110 економістів, яке провело Reuters, економіка США добре відновлюється після найглибшої рецесії за всю історію, але на відміну від фінансових ринків, перспективи приборкання вірусу і повернення до нормального життя не вселяють аналітикам значного оптимізму.

На думку експертів, якщо найбільша економіка світу хоче зберегти цей курс, то буде потрібний другий раунд заходів фіскального стимулювання для збереження робочих місць напередодні президентських виборів.

Останній медіанний прогноз ВВП на 2020 рік показує скорочення на 5,3%, що краще в порівнянні з прогнозом в мінус 5,6% минулого місяця. Але прогноз зростання на 2021 рік був знижений до 3,8% з 4,0%.

На питання, скільки часу буде потрібно економіці США, щоб досягти докоронавірусного рівня, більше половини респондентів, або 28 з 48, відповіли, що два роки або більше. Решта сказали "від одного до двох років" і жоден з них не назвав термін менше року.

Такі високі темпи зростання, за прогнозами, не приведуть до значної інфляції, яка, як очікується, залишиться трохи нижче 2% в цьому році і в наступному.

Перспективи відновлення ринку праці неясні. На питання про ризик того, що відновлення зайнятості зійде нанівець до кінця року, економісти розділилися в думці: 24 вважали подібний ризик високим або дуже високим, а 20 - низьким.

За прогнозами, рівень безробіття знизиться протягом наступних двох років, але залишиться вище за докризовий рівень, склавши в середньому 9,0% в цьому році і 7,6% в наступному, в порівнянні з 3,5% до пандемії.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Серж вы постоянно недоговариваете вашу фразу... Там же сразу писли - "Етить-молотить!!!" идэ "Эб.ть копать!!!" - що будэ скоро весьма актуально для xoxлoвермахта.
Весёлый Роджер
Не пиСди МРАЗЬ Шмуля продажная! Ты был за пиндосные прививки от Джонсона & Джонсона. Таки, а ведь ых як и бананив, вид панов пиндосов - НЫМА!!! ЭЙ ТВАРЬ - НЫМА!!! Як у тоби и ума!!! Пердун ты проклятый, шизик лысыватый! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Да Шмуля, а ты переходи по этим ссылкам, там про тебя усё!
Весёлый Роджер
Вот он план шизика стратега - с выходом на границу Урала и Камчатки!!! «Елена - 12 ноября 2018 - высокий моральный дух воинов всу, а главное защита своей родной земли позволит освободить Донбасс ударами ДВУХ танковых соединений с выходом на границу Украинв и дальнейшим освобождением этнических украинцев в орде,которых не слышат...»
Весёлый Роджер
Шмуля, обосранный Сруля! Ну ка, расскажи нам глупым, Шо цэ така за сила, що стоит за ВСУ??? Сразу сзаду стоит – щоб не побигли як С.Семенченко? ОЙ, а звыняй свинорыл ТУПОЙ, а цэ не та сила що у Дэбальцево була? Що та? Тай нихай стоить! Пусть у щирых захистников хунты хоть шой-то стоитЬ! Чи, ты хотел нам рассказать о якой-то стране, що готова послать не меньше чем, тысяч 100, а лучше 350 на Украину УМИРАТЬ? Шо цэ така за Эбанутая держава? Назови сразу!!! Не тяни!!! Народ ЖДЁТ!!!
Серж
Как в Афганистане???? Мощная сила!!! Етить-молотить!!!
Серж
Салам алейкум, шановна россиянка!
Весёлый Роджер
Вот к слову, Великий и прозорливый блогер Игбун Хохлов – почти сразу писли избрания этого ВСЕнародного презика роялиста, написал тут ….- «ну ничего, скоро xoxлы как и с Ющенко и Янеком будуть орать ГЕТЬ!!!» ( пишу по памяти, могут быть неточности, но не по смыслу) Игбунчик – не поверишь – но опять всё сбылось! А шо добавилось, ну кроме як "Зелю Геть!" и "Зеля сыкло", ыщо добавилось "Зеля мало рос". Новинки сезона чи пархато-щирой революции Гыдности, воров та рагулей! Какие же на картинках все "вумные" лица этой щирой МРАЗИ, хотя у свиней мабутно и вумнее тай краще!