События в миреwww.eurointegration.com.uaAug 20

Біля іспанських Канарських островів потонув човен з 40 мігрантами, врятувалась одна жінка

Поблизу іспанських Канарських островів затонув човен з близько 40 мігрантами, найімовірніше всі вони загинули, крім однієї жінки.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BBC.

Моряки торгового судна, що проходило за близько 220 км від Канарських островів, 19 серпня помітили перекинутий човен і жінку, що вчепилась за нього. Рятувальники, що прибули на виклик, забрали її до лікарні.

nk_hauz/HjI-hBn7R.jpeg

Жінка розповіла, що в човні було близько 40 людей, вихідців із Західної Африки. Найімовірніше всі вони загинули. Берегова охорона знайшла два тіла.

Цього року до Канарських островів нелегально прибули понад 8000 мігрантів з країн Африки. Найчастіше вони вирушають з узбережжя Марокко в районі міста Тарфая, найближчої до островів точки.

Цей маршрут стає дедалі популярнішим, відколи до Європи стало складніше добиратися через Середземне море.

💬 Последние комментарии
наблюдатель
Однако представители трудящихся масс плохо повели себя, изолированные в городе, без церкви, которая сдерживала бы их сознание чувством вины, или воспитывала испытывать чувство стыда.
Макс
Однако представители трудящихся масс плохо стали вести себя, изолированные в городе, без церкви, которая сдерживала бы их сознание чувством вины, или воспитывала испытывать чувство стыда.
Гость
Контролеры и совсем не исчезли, у них портативные валидаторы и квитанционная книжка для штрафов. Если не знаете, зачем пишите?
наблюдатель
Однако представители трудящихся масс плохо повили себя, изолированные в городе, без церкви, которая сдерживала бы их сознание чувством вины, или воспитывала испытывать чувство стыда.
Гость
Сколько можно тут мусорить, убогий
Гость
И если поживём... и как-то так.
антиПетя
Петруха сам себе пишет... Иди уже куда-то туда...