Білий дім хоче поліпшити економіку Ірану, не скасовуючи санкції
События в миреnv.ua07 февраля 2021

Білий дім хоче поліпшити економіку Ірану, не скасовуючи санкції

Адміністрація нового президента США Джо Байдена готує різні варіанти поліпшення економіки Ірану, при цьому не скасовуючи санкції.

Про це повідомляє Bloomberg.

Джерела видання відзначають, що таким чином Джо Байден хоче зробити крок у сторону відновлення ядерної угоди з Іраном.

Зокрема, влада США розглядає кредити від Міжнародного валютного фонду (МВФ), які допоможуть Ірану пережити наслідки епідемії коронавірусу.

Повідомляється, що Джо Байден готовий скасувати рішення Трампа про вихід із ядерної угоди, але нафтові санкції залишаться в силі.

Ядерну угоду з Іраном уклали влітку 2015 року. Вона передбачає дозвіл на мирне використання Іраном атомної енергетики в обмін на обіцянку Тегерана не розробляти ядерну зброю. Сторони домовилися, що Тегеран істотно обмежить свою ядерну програму в обмін на скасування Заходом економічних санкцій.

При каденції Дональда Трампа США відмовилися виконувати «ядерну угоду» з Іраном і ввели додаткові санкції проти Тегерана, намагаючись змусити його почати переговори щодо ширшої угоди про балістичні ракетні програми.

Після виходу США із Загального всеосяжного плану дій щодо іранської ядерної програми Іран приступив до поетапного припинення виконання своїх зобов'язань, що стосуються збагачення урану та дослідницької діяльності, а на початку січня 2020 року заявив про завершення цього процесу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Если человек талантливый,то он талантливый во всём,то же можно сказать и о государстве☝️
Елена
Будешь обзываться не буду с тобой разговаривать,предупредила.
Энди Рубин
Нужно обновить операционную систему! Улучшить боевой режим! Ресурсы там всякие, экология и вообще планета и ее экосистема в опасности.
Робот-полицейский
При пожаре стучите в бубен. Это пасхальное яйцо от разработчиков.
Робот-полицейский
Благотворительная служба спасения стоит на защите законности и правопорядка. Мы не позволим нарушать права человека и подрывать основы демократии.
Робот-полицейский
Изьзясняйтесь яснее, подозреваемый. Все что вы скажите или не скажете может быть использовано против вас. Нам известны все ваши намерения и тактико-технические возможности мы не позволим нарушить закон и порядок. А теперь прослушайте рекламу нашей благотворительной службы спасения граждан, пожалуйста...
Кроль преступного мира
Че? Ниче?
Авторские статьи