Білл Гейтс скуповує землі через "підставних осіб": гігантські поля вже видно з космосу
События в миреbusiness.24tv.ua12 июня 2021

Білл Гейтс скуповує землі через "підставних осіб": гігантські поля вже видно з космосу

Білл Гейтс приховує статус найбагатшого землевласника Америки. На фермах, що розкинулись на 110 тисячах гектарів в Америці вирощують картоплю McDonald's. Також на них вирощується найбільші врожаї моркви у світі та цибулю, яку американці їдять щодня.

Чому Білл Гейтс заперечує причетність до величезних сільськогосподарських угідь, та заявляє, що не має до них жодного відношення. Американські журналісти впевнені, що для цього є кілька підстав.

Землі придбані через "підставних осіб"

110 тисяч гектарів у 18 штатах США, відповідно до проведеного журналістами NBC News розслідування, підконтрольна Біллу Гейтсу компанія Cascade Investments скуповувала не напряму. Для придбання такої значної площі сільськогосподарських угідь вона використовувала мережу із щонайменше 22 локальних юридичних осіб.

Що вирощує Білл Гейтс на своїх угіддях

Дані, зібрані The Land Report і NBC News, свідчать, що на понад 28 300 гектарах на півночі Луїзіани, компанія Гейтсів вирощує сою, кукурудзу, бавовну і рис, а на 8 000 гектарах в Небрасці – сою.

У штаті Вашингтоні Гейтси володіють більш ніж 5 600 гектарами сільськогосподарських угідь, на яких вирощується картопля для McDonald's. Круглі картопляні поля, настільки величезні, що їх видно з космосу.

Поборник екології, який забруднює річки

Журналісти припускають, що приховування земельних угідь з боку Гейтсів може бути зумовлено тим, що і Білл і Мелінда Гейтс неодноразово наголошували на їх прихильності до захисту довкілля.

Натомість фермери, чиї землі межують з угіддями Гейтсів розчаровані тим, що пара мільярдерів так мало насправді думає про екологію. Зокрема вказують на обміління рік через постійний забір води для зрошування полів, забруднення добривами підземних вод, що стікають до великих річок США, а скошені зелені відходи часто гниють на берегах річок. Добрива, що потрапляють у воду зумовлюють активне цвітіння води, що вкрай згубно відбивається на іхтіофауні регіонів, де розташовані ферми.

Сільськогосподарський бізнес Гейтсів "душить" молодих фермерів

Директор Національної коаліції фермерів-початківців штату Нью-Йорка Холлі Ріппон-Батлер критикує мультимільярдера за те, що володіння такими масивами сільськогосподарських угідь "перекриває кисень" молодим фермерам, які планують вийти на ринок. Проблема у тому, що вони не можуть конкурувати в ціновому сегменті продукції із мільярдером, оскільки не мають змоги одразу купити землі, а лише орендують їх. Відповідно вартість оренди закладається у кінцеву вартість їх продукції та підвищує ціну, яку вони можуть запропонувати бізнесу, що споживає сільськогосподарську продукцію.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Гость ты рагуляцкое дерьмо даже статью не прочитал! У тебя в жопе как застрял в детстве пионерский значок , так ты и вспоминаешь Россию когда очко болеть начинает! Для тебя селюковского кастрюленосца гидности тезисно повторю - статья о том что за 30 лет просрала целые отрасли промышленности будучи до этого в лидерах ! А ещё ответь гиднюк - отчего на укр перепись населения не проводится ? Сцошно небось ????
гость
федя, не гони дурку - иначе щас будем перечислять, кто из "российских партнёров" участвовал в приватизации и деребане тех самых "советских гигантов" на Украине. Бывшие неотъемлемой частью всего постсоюзного СНГшного бизнеса. Фамилии и суммы долей СП все известны. Ни один крупняк не обошёлся без "российского инвестора" или мутного российского банковского векселя. Причём их можно было бы понять, если бы они акционерный капиталец вкладывали в себя - в постСССР хотя бы под видом куцого таможенного союза, но приватизировали и валяли Украину с одной целью - слиться через Москву в офшоры и освободить "западных партнёров" от конкуренции. Бегали с жопами в мыле красные директора заводов и "акционеры" новослепленных "совместных концернов" по всем заказчикам всех отраслей бывшего СССР., а в ответ получали "идите на х..й - у вас там есть свои западные советники-решалы, вот с ними и решайте". Как там председатель правительства России и посол Рф в Украине Черномырдин говорил? - "монополии хребет российской экономики и их мы будем беречь как зеницу ока, наши братские народы будут жить трудно, но не долго". Монополисты туевы.
Целибат во плоти
Если католицизм - это прогрессивная часть христианства, то православие, получается, реакционная.
Жид
С чертями мовными только так.
Слава павшим
Не мечите бисер перед ними.
Серж
Да уж!
Бубуй
А еще на украинских интернет-аукционах украинские историки-археологи продают выкопные этрусские шлемы.