Білоруська залізниця не буде підіймати тарифи на вантажні перевезення у 2021 році
События в миреrailinsider.com.ua21 октября 2020

Білоруська залізниця не буде підіймати тарифи на вантажні перевезення у 2021 році

Наступного року Білоруська залізниця збереже тарифну політику на рівні 2020-го року. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

“З метою збереження обсягів транзитних перевезень, залучення нових вантажопотоків прийнято рішення зберегти на 2021 рік базовий рівень тарифів Тарифної політики залізниць держав-учасниць СНД на перевезення вантажів у міжнародному сполученні на транзитні перевезення вантажів у вагонах і контейнерах по території Республіки Білорусь”, – йдеться в повідомленні.

В компанії також відзначили, що намагаються проводити стабільну тарифну політику з забезпеченням балансу інтересів перевізника і користувача її послуг.

В Україні ж наразі працюють над новими тарифами на вантажні перевезення. Голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак висловив сподівання, що вантажовідправники позитивно оцінять нову формулу, яка враховуватиме тариф за тонну на кілометр із застосуванням коефіцієнтів, що базуються на обсягах перевезень.

Нагадаємо, раніше МІУ оприлюднило проєкт наказу щодо нового порядку заборони експлуатації вантажних вагонів. В той же час  ЦТЛ оголосив про зниження ставок за використання піввагонів, зерновозів та критих вагонів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
я
интересно...кто "настучал"???
Игбун Хохлов
Это не я. Это старик Бжезинский проболтался в начале 90-х, когда население Украины составляло 52 млн, и подобные речи выглядели бредом. Никто и предположить тогда не мог, что нормальная страна превратится в помойку, а люди в гнусных животных, которые начнут пожирать друг друга Может, какие-то цифры и подкорректировали с тех времен, в целом план выполняется успешно. Слава Пиндостану!
777
Ничего удивительного - всего лишь семейный бизнес. Кстати,и у Шмыгаля такой же имеется - прокат велосипедов и пекарня во Львове.И тоже с супругой.
Т2
".. до 15 млн особей" - чёт вы дофига оставили.
Т2
Это печально для нас, и гарно для них
777
Все пучком: к "пошивайло" - звучная рифма "хайло".При желании вторую букву можно и заменить. Да и выражение "достоинство" у людей с чувством юмора тоже может вызвать некую забавную ассоциацию.
Елена
А это ещё неизвестно.все может быть.
Авторские статьи