События в миреwww.ukrinform.uaJul 6

Більшість європейців вважають кліматичні зміни «дуже серйозною» світовою проблемою

nk_hauz/-mdsj-_tzpmnfrfvnm2d.jpg

Дослідження, що були проведені європейською соціологічною службою Eurobarometer у березні-квітні поточного року, засвідчили ставлення громадян ЄС до кліматичних змін: дев’ять з десяти людей вважають такі проблеми серйозними, а більше двох третин опитаних – «дуже серйозними».

Як повідомляє Укрінформ, така інформація оприлюднена сьогодні на сайті Європейської Комісії.

«Нове опитування Eurobarometer, результати якого були оприлюднені сьогодні, засвідчили, що європейці вважають кліматичні зміни серед найбільших проблем, з якими стикається світ. Більш ніж дев’ять з десяти опитаних (93%), вважають кліматичні зміни «серйозною проблемою», в той час як майже вісім з десяти (78%) – «дуже серйозною». На прохання визначити найбільш значущі окремі світові проблеми, більше чверті опитаних (29%) вказали на ті, що пов’язані із кліматом: для 18% людей це самі кліматичні зміни, 7% занепокоєні погіршенням довкілля, ще 4% - погіршенням стану здоров’я, що спричинені шкідливими викидами», - йдеться у повідомленні.

При цьому більшість громадян ЄС (64%) вже зараз вдаються до особистих кліматичних дій та приймають відповідні «екологічно мотивовані» рішення у повсякденному житті. Вісім з десяти європейців погоджуються з тим, що розвиток джерел поновлювальної енергії потребує більше бюджетного фінансування, навіть якщо це призведе до зменшення бюджетних субсидій на «звичайне» вуглецеве пальне.

78% громадян ЄС погоджуються з тим, що дії з подолання кліматичних змін матимуть результатом інноваційний розвиток, що зробить європейські компанії більш конкурентоспроможними. Така ж кількість опитуваних (78%) погоджуються з тим, що поширення досвіду ЄС у розвитку «чистих» технологій в країнах за межами ЄС сприятиме створенню нових робочих місць в країнах Євросоюзу.

За результатами опитування, 90% європейців погоджуються із цілями ЄС скоротити до мінімуму шкідливі викиди в атмосферу та досягти кліматичної нейтральності до 2050 року.

В опитуванні взяли участь 26 669 респондентів в усіх 27 країнах Євросоюзу. Дослідження проводилося в період між 15 березня по 14 квітня 2021 року.

Як повідомлялося, Євросоюз на законодавчому рівні погодив мету перетворити свою економіку на кліматично нейтральну до 2050 року. При цьому досягти значного, на 55% у порівнянні з показниками 1990 року, скорочення шкідливих викидів в атмосферу планується вже до 2030 року.

З цією метою Єврокомісія розробила план дій, якій містить організаційні, інвестиційні та фіскальні стимули для ширшого впровадження «зелених» технологій та пошуку інноваційних шляхів. Він передбачає зменшення парникових ефектів, зокрема, в побутовому секторі, промисловості, у сферах транспорту та енергетики.

💬 Последние комментарии
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Польша пошла по наклонной вниз. Все должно закончиться депортацией поляков в Сибирь, на их историческую родину. Польша, уходи!
Весёлый Роджер
Щоб было файно щирюку свидомому думувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн, у ширых скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливая воду, гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»
Авторские статьи
Авторские статьи4ч. назад
Первое применение "Bayraktar" на Донбассе инсценировка от Квартал-​95
Авторские статьи12ч. назад
Эрдоган, Путин-Беннет и кризис Европы. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи12ч. назад
Занимательная (ироничная) экономика = поучительная культурология и даже местами интересная антропология
Авторские статьи13ч. назад
Китайский ребус. Почему украинские власти боятся, что Америка их «бросает»
Авторские статьи16ч. назад
Уголь не из России ждать 10 месяцев. А холодно сейчас. Юрий Гаврилечко
Авторские статьи16ч. назад
«Вы все врете!». Литва «наехала» на Украину за упрек в покупке белорусского электричества 2
Авторские статьи17ч. назад
Европа готова украсть у Крыма скифское золото для Киева
Авторские статьи17ч. назад
«Идёт зондирование почвы»: почему на Украине заговорили о смене формы правления
Авторские статьи17ч. назад
Великий стратег начинает?