События в миреwww.ukrinform.ua1 янв.

Бюджет ООН цьогоріч перевищить $3 мільярди

nk_hauz/-mpwr1psph3_4j3ombci.jpg

Генеральна асамблея ООН затвердила регулярний бюджет ООН на 2021 рік на рівні $3,2 мільярда.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Сіньхуа.

Зазначається, що П’ятий комітет Генасамблеї ООН, який займається питаннями бюджету й адміністрування, обговорив та затвердив бюджет, після чого його підтримали на пленарній сесії.

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш під час засідання П’ятого комітету наголосив, що попри скорочення ліквідності, “наші процеси й структури продемонстрували свою важливість, дозволивши нам залишатися відкритими й працювати ефективно”.

“Ми керуємо організацією із тисяч домашніх офісів”, - зауважив Генсек.  

У жовтні Гутерреш пропонував виділити у 2021 році на фінансування ООН $2,99 млрд, що було б зменшенням на 2,8% у порівнянні із 2020-м, однак члени Генасамблеї домовилися все ж підвищити кошторис.

“Ми разом працювали над пошуком консенсусу, а також проявляли розсудливість й гнучкість у критичний для історії час”, - заявив чинний президент Генасамблеї Волкан Бозкір. 

💬 Последние комментарии
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?
ера
моя бабушка...таких вяселых называла...ФетюкЪ
Елена
За 200 тысяч бурятов я не писала.
Елена
Насчёт правдивости своих комментариев я писала,зартсывай если не помнишь.
Елена
Аия туда не хожу,и нациков не люблю,сто раз писала,так шта не надо.
Елена
Отчего не позвонишь мне отчего,вечер грустен и не жду я нечего,по влюблённому я городу иду , разговорчики опять с собой веду, разговорчики вопросики опять,как тебя понять ,ну как тебя понять, почему ты не звонишь мне почему,вечер грустен и не нужен никому...