Блінкен назвав «мету номер один» політики США у сфері клімату
События в миреwww.ukrinform.ua20 апреля 2021

Блінкен назвав «мету номер один» політики США у сфері клімату

Розв’язання кліматичних проблем посяде центральне місце в зовнішній політиці Сполучених Штатів.

Як передає власний кореспондент Укрінформу в Нью-Йорку, про це напередодні кліматичного саміту заявив державний секретар Ентоні Блінкен.

Виступаючи в Аннаполісі (штат Меріленд), Блінкен сказав, що розв’язання кліматичної кризи має поліпшити життя американців.

«Якщо Америка не зможе повести світ шляхом розв’язання кліматичної кризи, то від світу мало що залишиться. Якщо ж ми досягнемо успіху, то матимемо можливість створювати робочі місця для поколінь, побудуємо більш справедливе, здорове і стале суспільство й захистимо цю чудову планету», - переконаний голова Держдепу.

За його словами, кожна країна на планеті має зробити дві речі: скоротити викиди й підготуватися до неминучих наслідків зміни клімату. «Американські інновації та промисловість можуть бути в авангарді в обох випадках», - указав Блінкен.

Як зазначив держсекретар, США зацікавлені в розбудові відповідної інфраструктури, інвестиціях у відновлювані джерела енергії. Водночас він визнав, що Штати відстають від Китаю у виробництві сонячних батарей, вітряних турбін, акумуляторів та електромобілів. «Якщо ми не надолужимо згаяне, Америка втратить шанс змінити кліматичне майбутнє світу так, щоб були враховані наші інтереси й цінності. І ми втратимо силу-силенну робочих місць для американського народу», – наголосив Блінкен.

Він додав, що «мета номер один» політики США у сфері клімату – запобігання катастрофам, і Вашингтон виступає за те, «щоб кожна країна, бізнес і суспільство успішно скоротили викиди та посилили стійкість».

«Якщо країни й надалі покладатимуться на вугілля для виробництва значної частини енергії… або допускатимуть масову вирубку лісів, то почують від Сполучених Штатів і наших партнерів про те, наскільки шкідливими є ці дії», - застеріг держсекретар. І заявив, що наступного  місяця США надішлють відповідний «рішучий сигнал» країнам «Великої сімки», які продукують чверть світових викидів.

Як повідомлялося, США анонсували проведення саміту з питань клімату, який має розпочатися у День Землі - 22 квітня. Саміт покликаний продемонструвати намір адміністрації Байдена розв'язати кліматичну кризу і стати основою для конференції ООН з цього питання, запланованої на листопад в Глазго.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Уф
    20 апреля 2021
    Мы знаем не рассказывай - бабло. Пиндостанцев интересует только бабло. После кризиса откатов меньше и хваленые бравые импортеры демократии хотят не уменьшать потоки кэша. Вот и вся идея.
    Ответить
💬 Последние комментарии
Елена
Ну шо я скажу,тут ты заблуждение имеешь.
е
С Праздником, уважаемый!!!
Елена
Я не буду спорить с тобой ,как и со всеми вами,кроме той гниды Роджера,но здесь ты ошибаешься,я понимаю ты хочешь сказать,что все мы русские,а те кто считает себя украинцем раскольник,ну в этническом плане,что он по глупости или сознательно рвёт связи со своей русскостью и становится её врагом,и то это в большинстве своём потомки хазар,турок и других нерусей,я всё правильно поняла?
е
а я хоть слово про Харьковщину писал? Закусывай...ну раз ты завела тему партизан, то назови хоть одного известного партизана с Западной Украины..шо нету?? где ответ?
Игбун Хохлов
А причем тут, где воевал? Русские в Германии воевали. Они же от этого немцами не стали. Ковпак уроженец Харьковской губернии, которая была русской, до того как Ильич "постарался". Его земляки -русские поэты Давид и Николай Бурлюки, русский поэт и филолог Николай Гнедич. Не на мове писали, а как нормальные люди: по-русски. Не надо их в "украинцы" записывать. У хохлов есть свои герои - бендеры, шухевичи и прочая шваль. Пусть их празднуют. Нечего к Ковпаку примазываться.
см
процесс пошел...
см
купить? а нах?