События в миреua.interfax.com.ua13 апр.

Блінкен у Брюсселі разом із шефом Пентагону проведе переговори з союзниками з НАТО

nk_hauz/-my8l4mhpvsajpyhaoe4.jpg

Держсекретар США Ентоні Блінкен здійснить візит 13-15 квітня в Брюссель для переговорів з союзниками Вашингтона в НАТО, йдеться в оприлюдненому напередодні прес-релізі Держдепу.

"У Брюсселі держсекретар Блінкен приєднається до міністра оборони США Ллойда Остіна для консультацій з нашими союзниками і партнерами НАТО з цілої низки спільних пріоритетів", - наголошується в документі.

Також, згідно із заявою, Блінкен скористається цією поїздкою "для підтвердження прихильності США трансатлантичному альянсу" як найважливішого партнерства за участю США. Крім того, держсекретар проведе окремо двосторонні і багатосторонні зустрічі з колегами з європейських країн для обговорення пріоритетів у відносинах і спільних викликів.

Раніше агентство Bloomberg повідомило з посиланням на інформовані джерела, що Блінкен збирається на цьому тижні відвідати Брюссель і обговорити з офіційними особами НАТО стурбованість пересуваннями російських військ поблизу кордону з Україною.

Блінкен відвідував Брюссель наприкінці березня після затвердження його на посаді держсекретаря. Цей візит був покликаний запевнити союзників у тому, що епоха президента Дональда Трампа "Америка понад усе" закінчилася, і США повністю віддані єдності НАТО.

💬 Последние комментарии
наблюдатель
А Зеленский "бравирует этим (ложью, клеветой) перед обманутым избирателем". ... "власть (антинародная) желает закрыть рот всем своим потенциальным критикам". ... "Владимир Зеленский молодой, остроумный", но уже замаранный кровью жителей Донбасса и жертв политических репрессий по лжи, клевете осуждённых (убитых) людей... а ЧТО сам по себе Зеленский позоришься пред всем ЧЕЛОВЕЧЕСТВОМ ? ...ПОЗОРИЩЕ... ПОЗОРИЩЕ... ПОЗОРИЩЕ на долгие годы...
Гость
Кому чего... и такое бывает.
Макс
И только так: "признание Крыма российской территорией со стороны Беларуси не только де-факто, но и де-юре. В подтверждение последнего прозвучала и другая информация - что на полуостров станет летать белорусская государственная авиакомпания "Белавиа".
Гость
И если поживём... и как-то так.
Елена
Америка с нами.
Елена
Роджер козёл.
Весёлый Роджер
«Елена -01 июля 2020 - …сейчас в Европе хорошо, туда все хотят и в Америку, сделают в Украине такие законы как там и будет у нас как у них,..» Та запанують зрази, зараз уси зарази! «В НБУ ПОГІРШИЛИ ПРОГНОЗ ЩОДО ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ»
Авторские статьи