Блумберг витратить 100 мільйонів доларів на кампанію Байдена
События в миреaspekty.net19 сентября 2020

Блумберг витратить 100 мільйонів доларів на кампанію Байдена

Американський мільярдер Майкл Блумберг витратить щонайменше 100 мільйонів доларів на передвиборчу кампанію демократа Джо Байдена у Флориді. Про це повідомляє інформагенція Reuters.

Мільярдер оголосив про це рішення в критичний момент кампанії у Флориді, де, згідно з опитуваннями, ще немає явного лідера. «Майк Блумберг прагне допомогти перемогти Трампа, і це відбудеться в штатах на полі бою», — сказав радник Блумберга Кевін Шикі. Ще до цього оголошення в обох штабах очікували, що передвиборча кампанія у Флориді буде найдорожчою в порівнянні з іншими штатами. Голосування поштою у цьому штаті розпочинається 24 вересня.

Дональд Трамп переміг у Флориді на минулих виборах 2016 року. Відтоді він вважає цей штат «своїм» і регулярно його відвідує.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року американський мільярдер та колишній мер Нью-Йорка Майкл Блумберг оголосив, що візьме участь у боротьбі за номінацію на виборах президента США від Демократичної партії. Він витратив мільярд доларів власних коштів на свою кампанію. Утім, у березні цього року він оголосив про припинення участі у праймаріз і підтримав Байдена.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
кипчак
Всем очень хочется демонстрировать свои способности и независимость. Демонстрируют до тех пор пока "цивилизованная" Европа , вкупе с США, не затиснут их в своих объятиях, не начнут бомбить, как Югославию, терзать как Ливию, Сирию и т.д.
кипчак
Деятели с внешностью Собакевича только на такие предположения и способны.
кипчак
Почетная, но трудная и незавидная судьба России - постоянно вытягивать из болота неблагодарных, неразумных соседей, оказавшихся на грани уничтожения. Воспользуются, а потом опять начинают гадить на голову.
Гость
У упоротых уши есть но они один хер ничего не слышат ! Хуже пауков !
Гость
Больше свидомых фильмов на мове и все пойдёт на лад ! Сичас режиссёр ;)))’ж синцов подсуетиться и сделат украм новый рагуляцкий Голливуд
Гость
Свидомые галычанские рагули которые из патриотизма обзавелись карточками поляка хрен этот диктант напишут , потому что у них никогда мовы не было а польско - австрийский суржик и стремление целовать панов в самую сраку
Ракло
Сучя краина,сучя мова,сучий народ