События в миреwww.ukrinform.ua6 нояб.

Боррель закликав Бразилію зберегти «зелені легені» планети

nk_hauz/ShtXurF7R.jpeg

Високий представник ЄС Жозеп Боррель під час візиту до Бразилії закликав владу цієї країни зупинити знищення лісів та зберегти «зелені легені планети», якими залишаються ліси у заплавах Амазонки.

Як повідомляє Укрінформ, про це йдеться у промові високого представника ЄС під час візиту до Бразилії, оприлюдненій у п’ятницю на сайті Європейської служби зовнішніх дій.

«Європейський Союз твердо переконаний, що Бразилія продемонструє максимальний рівень амбіцій у цьому регіоні. Оскільки на території країни знаходяться зелені легені планети, Амазонка, ми розраховуємо на ваші зобов’язання у цьому сенсі. Світ потребує від вас дій, і ми готові підтримати конкретні дії, амбітні та такі, що піддаються перевірці. Світ не зможе просуватися вперед у власних кліматичних намірах без Європейського Союзу та Бразилії», - сказав Боррель.

Він привітав зобов’язання, які Бразилія взяла на себе під час кліматичної конференції ООН COP-26 у Глазго, які передбачають досягнення кліматичної нейтральності до 2050 року та повне припинення незаконного знищення лісів до 2028 року.

Як повідомлялося, високий представник ЄС здійснює дипломатичне турне країнами Латинської Америки, під час якого обговорює з урядами країн регіону розвиток економічного співробітництва та реалізацію кліматичних цілей, що були щойно уточнені під час тематичної конференції ООН у Глазго.

💬 Последние комментарии
е
че там они Грузии наобещали в 2008 напомните?))))
е
ты типа отработаешь? ну твоя раздолбаная морячками под мостами жопа мало кого заинтересует...
е
твоя амриканская мощь от слова "мощи"??? АМЕРИКАНСКИЕ военные и эксперты НЕОДНОКРАТНО заявляли о ОТСТАЛОСТИ свои вооруженных сил, о том что застряли в 80-х...но ты ж ТУПАЯ....а про экономику Запада давай расскажи: КАК твой Запад помог своей же Италии когда там массово люди заболевать стали? а НИКАК! типа сами справляйтесь! так это даже не война.. нужны были только те самые научно технические и финансовые ресурсы которых тупо НИКТО не дал!...но ты ж ТУПАЯ и реальность не видишь, а только свой бред тут транслируешь...
е
о как заговорила, а как пела, что ВЕЗДЕ где есть америка там ВЕЗДЕ процветание и развитие! шо ОПЯТЬ забыла склеротичка??? Напоминаю: Вьетнам, Лаос, Камбоджа, Гватемала, Ирак, Сирия, Ливан, Ливия и еще КУЧА стран, которые твои америкосы разграбили и смылись оттуда с ПОЗОРОМ... Афган это из последних, что у всех на слуху..
Елена
Ио не я писала
Елена
Американская военная мощь,плюс экономика Запада , её научно-технический , финансовый, людские потенциалы.
Елена
Там измором американцев выжили, хотелось им остаться жить в средневековье,пусть живут.