Бразилія різко скоротила екологічний бюджет на наступний день після Кліматичного саміту
События в миреwww.unn.com.ua24 апреля 2021

Бразилія різко скоротила екологічний бюджет на наступний день після Кліматичного саміту

Президент Бразилії Жаір Болсонару схвалив скорочення екологічного бюджету на 2021 рік на 24% в порівнянні з рівнем попереднього року, всього через день після обіцянок збільшити витрати. Про це пише The Guardian, інформує УНН.

Виступаючи в четвер на саміті, Болсонару пообіцяв подвоїти бюджет на охорону навколишнього середовища і покласти край незаконній вирубці лісів до 2030 року.

Уряд США вітав ці цілі, що є частиною зміни тону ультраправого бразильського лідера, хоча багато захисників навколишнього середовища заявили, що не сприймуть всерйоз риторику, поки не побачать реального прогресу.

Менш ніж через 24 години Болсонару підписав федеральний бюджет на 2021 рік, який включав 2 мільярди реалів (365,30 мільйона доларів) для міністерства навколишнього середовища і відомств, які він курирує, в порівнянні з 2,6 мільярдами, спочатку затвердженими на 2020 рік , згідно офіційній урядовій газеті. Витрати можна коригувати протягом року.

"Одного вчорашнього виступу недостатньо", - сказав конгресмен Родріго Агостіньо, лідер екологічної групи Конгресу.

"Уряд Бразилії має робити свою домашню роботу".

Болсонару наклав вето на список положень бюджету з охорони навколишнього середовища на суму 240 мільйонів реалів, включаючи витрати на охорону навколишнього середовища.

Офіс Болсонару направив питання до міністерства економіки. Міністерство заявило, що тепер екологічний бюджет відповідає первинній пропозиції президента, а вето перешкоджає збільшенню витрат, затвердженим конгресом.

За повідомленням Міністерства, після багатьох років посилення бюджетних видатків на охорону навколишнього середовища, останнє скорочення загрожує повністю "паралізувати" природоохоронні агентства.

Процес знищення лісу є актуальною проблемою в багатьох частинах земної кулі, оскільки впливає на екологічні, кліматичні та соціально-економічні характеристики і знижує якість життя. Знеліснення призводить до зниження біорізноманіття, запасів деревини, в тому числі для промислового використання, до грунтової ерозії (розростання ярів, вимивання родючого шару), зниження водності річок, а також до посилення парникового ефекту через виділення в атмосферу вуглецю у вигляді CO2, який перебував в біомасі лісу.

За даними Міжнародного Інституту світових ресурсів і Всесвітнього центру природоохоронного моніторингу за останні 8 тисяч років була знищено майже половину колись існувавших лісів. З решти, лише 22% входять до природних екосистем, інші сильно змінені під натиском людини.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кот
Нет больше страны...Есть недострана,которая, если и развалится,то жалости не вызовет!!!
Весёлый Роджер
«Елена - 27 февраля 2020 - Луна- Не по методике ине за деньги я тут,а просто так, скучно,развлекаюсь так, впрочем как и вы,ха.» ------------------ «Сашко Гарматный -27 февраля 2020 – Елена … Постоянство и время суток твоих развлечений может говорить лишь об одном-это развлечения, за которые хорошо платят. А манера и направленность этих развлечений говорит о, хоть очень слабой, но все же подготовке. Отсюда простой вывод-ты провокатор .Это мерзко.»
Весёлый Роджер
«Сашко Гарматный- 27 февраля 2020- Не странно ли это Елена-чуть более-менее принципиальный вопрос ,поставленный просто и лаконично, на который ответить просто ты молчишь, как бы и не спрашивали вовсе.? У меня одного складывается мнение что в конспектах-методичках у тебя ответов на подобные вопросы не запланированы? Сашко Гарматный … Думаю что .в методичках этого нет ...Вот потому, и странные ответы на такие легкие вопросы...»
Весёлый Роджер
«Ил-2 -14 сентября 2018 - Объяснять пропагандону Елено, все равно, что учить полено. Ему НЕ НУЖНЫ АРГУМЕНТЫ, у него другая задача. Вот он опять не высказывается по теме статьи, а рассказывает как в России хреново и будет ещё хуже, у него задача не раскрывать тему , а наоборот УВЕСТИ обсуждение в ДРУГУЮ сторону. Он, сцуко, свидомо отрабатывает поставленную перед ним задачу.»
Весёлый Роджер
Привет "е"! С Великим Праздником тебя!
Игбун Хохлов
Ковпак из Котельвы. Это почти на границе с Россией. Русская земля, переданная Лениным хохлостану.
е
ну давай рассказывай где воевал Ковпак.. послушаем сказки..