Бразилія скасовує всі заходи щодо захисту мангрових лісів
События в миреcikavosti.com01 октября 2020

Бразилія скасовує всі заходи щодо захисту мангрових лісів

Уряд президента Бразилії Жаїра Болсонару скасував постанови, що захищають мангрові зарості та інші крихкі прибережні екосистеми. Це може привести до їх знищення, заявили екологи, назвавши ідею влади «злочином». Про це повідомляє AFP. Нове рішення уряду ставить під загрозу «постійні захисні зони», створені у 2002 році для збереження тропічних мангрових заростей Бразилії й чагарників піщаних дюн уздовж її атлантичного узбережжя. Екологи попередили, що скасування правил відкриє такі землі для освоєння, що призведе до катастрофічних наслідків для їх екосистем. В Індії хочуть повернути ріки назад Австралія запускає свою першу плавучу електростанцію «Ці райони вже знаходяться під інтенсивним тиском з боку магнатів нерухомості», — пояснює Маріо Мантовані, голова екологічної групи SOS Mata Atlantica. «Правила 2002 року принаймні захищали їх від подальшого знищення», — заявив в інтерв’ю для AFP, назвавши їх скасування «злочином проти суспільства». Нова постанова є частиною серії спірних екологічних рішень президента з крайніми правими поглядами, який керував вирубкою лісів в тропічних лісах Амазонки і водно-болотні угіддя Пантанала з моменту вступу на посаду в січні 2019 року. В інших рішеннях уряд також скасував постанову, що вимагає екологічних дозволів для іригаційних проєктів, і президент дозволив цементним компаніям спалювати порожні контейнери з-під пестицидів для перероблення їх в бетон, що, на думку екологів, сильно забруднює навколишнє середовище. «Навіть коли ми є свідками рекордного екологічного руйнування Бразилії, президент Болсонару присвячує свій час сприянню погіршення ситуації, — йдеться в офіційній заяві екологічної групи Greenpeace

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Русский с китайцем братья навек, Крепнет единство народов и рас. Плечи расправил простой человек, С песней шагает в космический век, Пyтин с Цзиньпинем слушают нас. Припев: Москва - Пекин, Москва - Пекин, Идут, идут вперёд народы За светлый труд, за прочный мир Под знаменем свободы. Слышен на Волге голос Янцзы, Видят китайцы сиянье Кремля. Мы не боимся военной грозы, Воля народов сильнее грозы, Нашу победу славит Земля. Бойтесь пиндосы, жвачку жуя, В наших колоннах людей до х.я. ….»
Весёлый Роджер
Ось то да - цэ особенности запизденской житти: "Пийду Ханка москаля пидстрелю! А если вин тоби? -Так менэ то за шо?" Сало не роняем - ровными шматами заховаем тай переховаем!
Весёлый Роджер
Да ладно тебе, на фоне произведённых всего Т-72 около 30 000 - ТРИДЦАТИ тысяч!!! - эти 30, ну как бы, даже и не подарок, это так, жест доброй воли! Зато запчасти будут закупать ужо за денежку. Хотя может и не так? Всё же Сербия - наш союзник.
тт
жесть...
тт
Глупая внешняя политика США может толкнуть их в объятия друг-друга...
тт
Щедрая страна Россия!))
Весёлый Роджер
Да уж конечно Шмуля_Елена, куда мне до тебя! До твоих продуманных и главное ВЫВЕРЕННЫХ доводов против оппонента, когда ты проигрываешь ему: «Елена -09 июля 2020- Тебе петушара в жопу то хуй и засунуть ,по самые помидорные немогу,а в рот спермы налить три литра,погань уёбищная, потому что Украина идёт в Европу. …. Ты недое́бок хорошо пришибленный…» «Елена …. у меня яйца есть, хоть я и женщина,…» Особливо последнее – это главный твой ДОВОД в споре, про яйки и жинку! Ну и как апофеоз маразма – цэ вот ыщо твой ВЕСОМЫЙ довод: «Елена 13 сентября 2019 Значит гривна укрепляется, … А в это время в Орде доедают последних ёжиков,скоро на ужей и сверчков с саранчой перейдут.» Сала пиндоколонии мечтателей, ползущей с голой сракой до Эуропы раком!