События в миреwww.eurointegration.com.ua25 нояб.

Британія на початку пандемії переплатила 10 млрд фунтів за засоби захисту

nk_hauz/-mmztg8qlu6badnlloaz.jpg

Британія переплатила 10 млрд фунтів на засоби захисту для медиків на початку пандемії через те, що на той час їх можливо було терміново придбати тільки за завищеною ціною.

Як пише "Європейська правда" з посиланням на Sky News, про це йдеться у звіті Національного офісу аудиту. 

Першопричиною такої ситуації називають нестачу на складах специфічного обладнання для медиків, яке стало необхідним з розвитком епідемії коронавірусу - резерви Нацслужби здоров’я були розраховані на хворобу, більш подібну до грипу, а попит виявився більшим за усі очікування. У підсумку засоби захисту довелося купувати невідкладно за тією ціною, за якою їх можливо було знайти.

Розрахунок Національного офісу аудиту ґрунтується на порівнянні ціни з цінами 2019 року. 

"Ціна за одиницю обладнання більшості видів суттєво зросла, порівняно з тим самим періодом у 2019 році - від 166% на респіратори до 1310% - на мішки для тіл. Якби засоби було закуплено за цінами цього ж періоду - лютого-липня 2019 року, загальні витрати становили б 2,5 млрд фунтів замість 12,5 млрд", - зазначається у звіті. 

У Департаменті охорони здоров’я та соціального захисту заявляли, що більшість обладнання у резервах все ж підходила для боротьби з коронавірусом і лише 0,49% були непридатними. 

💬 Последние комментарии
Кочегар
Знову ти всрався.
Елена
Пошёл накуй со своими бандерами.Я об Украине пишу,а не о них.,ну конечно и Роджера не забываю,куда же без него.
Елена
А по себестоимости никто не продаёт,ты же лучше экономику знаешь,а на развитие,а на поддержание,а на налоги? тоже все идёт,к тому же это двигатели прогресса и за себя не забывают,это же твои кумиры,не мои,есть спрос , будет и цена такая, будет много газа,цена упадёт.
Каменяр
Меня вчера кололи галлоперидолом … не помогло
Каменяр
Сосу на краковском рынке у правого входа за 2 злотых или харчи . Хероям - скидка
Гость
Каменяр- пидарас ! Способен только польскую парашу сьорбать !
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там (прим. моё – ПОДДОНКА!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало!