Британія направила кораблі до острова Джерсі після погроз Парижа про блокаду
События в миреmeta.ua06 мая 2021

Британія направила кораблі до острова Джерсі після погроз Парижа про блокаду

Британія відправила два військові кораблі до свого острова Джерсі, який розташований в 22 кілометрах від французького узбережжя, через суперечку з Парижем, пов'язаною з виловом риби.

Близько сотні французьких рибальських суден планують прибути в Джерсі сьогодні, щоб висловити незгоду з новими правилами видачі ліцензій на вилов риби, які почали діяти після виходу Британії з ЄС. Тепер влада Джерсі видає ліцензії тільки тим рибакам, які можуть довести, що раніше вже рибалили в територіальних водах острова.

Париж вважає, що нові обмеження не мають юридичної сили, адже не були узгоджені з Євросоюзом. В знак протесту влада Франції, з території якої на Джерсі надходить близько 95 відсотків електроенергії, загрожує припинити електропостачання.

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що бойові судна будуть перебувати у Джерсі в якості "запобіжних заходів". Відзначається, що обидва судна озброєні великими гарматами, зокрема протиповітряними, а на борту кожного з кораблів знаходиться 45 моряків і близько півсотні морських піхотинців.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Переведи будь так ласка, ведь у тобу у сраке е указка? "мы теперь наимося,будемо жэрты" - цэ на буковинском наречии? Шмуля у тоби у В.Вуйках е родичи? А шо за семь рокив ни куда ни пийшли, а тильки скачите як козлы на месте? Шо в следующие СТО рокив поскачите швыдчее? Это ответ ДЭБИЛА тупого для больных шизиков!
-----
Эй настальгильщик ответ дэ?
Весёлый Роджер
Сто раз тебе тут многие писали - не надо свои мечты другим приписывать! Я не виноват, шо ты непривитый и тому не можешь у маске працювати тай миньет брати! Сделай разрез на маске, вокрут разреза вышей свастикой щирую вышиванку! Нацики так и попрут до тебе, на твою "дешёвую" АЗС. Ну туда на травку, у грязную канавку!
Весёлый Роджер
Шмуля, "младой" ты наш дэбил 70-летний, косящий тут пид ДЮЖЕ "младую" 57-летнюю жинку, шо без ластиц тай без трусов! Таки, а не ты ли МУДАК только что писал про свою девственность: «4 копейки тогда,в 1985 электричество было, сколько сейчас?тогда бензин сорок и тридцать копеек было, сколько сейчас? сколько хлеб тогда стоил ,?16 и 20 копеек, сколько сейчас?не хочешь сравнить?газ балон большой 3,50….» Не ты? А кто? Твой напарник по цеху? Таки скажи ему що вин тоже МУДАК, раз даже не читает, шо его коллега-русофоб тут высерает!
Елена
За то тебя ебут и в сраку и в рот,и ты этому рад,хе.
Елена
Ну и тогда зачем ты сравниваешь?70 копеек был газ,ну и что? раньше баба дивкою була,була и сплыла,а я маладая и красивая Леночка,вот так,и не в труселях до колен,не свисти, свисток.
Елена
В западной Германии убыль населения уже в начале 80- х была,в Японии та же история,и это не связано было с уровнем жизни,будуть гроши,багато,а тебе небось завидно?мы теперь наимося,будемо жэрты,хе,а у тебя слюни будут текти.