Британія офіційно визнає тварин розумними істотами
События в миреchasdiy.org14 мая 2021

Британія офіційно визнає тварин розумними істотами

Як пише The Guardian, рішення влади стало перемогою захисників тварин. Реформи будуть реалізовані через серію законопроєктів, зокрема законопроєкт про захист здоров’я тварин, і стосуватимуться сільськогосподарських тварин і домашніх тварин у Британії та за кордоном. Таким чином, слонова кістка та плавники акули стануть незаконними трофеями. Крім того, уряду може заборонити імпорт і продаж фуа-гра.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деякі заходи, зокрема мікрочіпування кішок і заборона людям тримати приматів як домашніх тварин, готувалися кілька років, а інші, такі як обмеження експорту живих тварин, були предметом багаторічних кампаній.

Коментар:Ми — нація любителів тварин, і ми були першою країною у світі, яка прийняла закони про захист тварин. Наш план дій по захисту тварин відповідатиме нашому маніфесту зобов’язання заборонити експорт живих тварин для забою і відгодівлі, заборонити утримання приматів як домашніх тварин і запровадити нові закони для боротьби з контрабандою цуценят“, — сказав секретар з навколишнього середовища Джордж Юстіс.

План дій щодо захисту тварин включає боротьбу з крадіжками домашніх тварин, заборону електронашийників, які вражають електричним струмом при навчанні домашніх тварин, та заборону контрабанди цуценят. Також буде обмежено використання клейових пасток, а поліція почне захищати сільськогосподарських тварин від собак.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии