События в миреwww.eurointegration.com.ua16 мар.

Британія планує збільшити кількість ядерних боєголовок на 40%

nk_hauz/-mvup6vkseatcl_cp30z.jpg

Британія знімає ліміт кількості ядерних боєголовок Trident, які вона може накопичити, більш ніж на 40%, закінчуючи 30 років поступового роззброєння з часу розпаду Радянського Союзу.

Відповідне оголошення має зробити прем’єр Британії Борис Джонсон у вівторок, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Guardian.

Інформація про збільшений ліміт з 180 до 260 боєголовок міститься у копії інтегрованого огляду оборони та зовнішньої політики, яку бачило Guardian. Документ відкриває шлях до суперечливого переозброєння у розмірі 10 млрд фунтів стерлінгів у відповідь на загрози з боку Росії та Китаю.

Огляд також попереджає про "реалістичну можливість" того, що терористична група "здійснить успішну ХБРЯ [хімічну, біологічну, радіологічну чи ядерну] атаку до 2030 року", хоча для підтвердження цієї оцінки існує небагато додаткових деталей.

Документ включає особисте зобов'язання Джонсона відновити витрати на іноземну допомогу до 0,7% національного доходу, "коли дозволить фіскальна ситуація", після жорстокої критики скорочення допомоги Ємену та іншим країнам.

У 100-сторінковому документі зазначається, що збільшення кількості ядерних боєголовок є "визнанням мінливого середовища безпеки", а також "розвинутого спектру технологічних та доктринальних загроз".

Активісти попереджають, що Британія ризикує розпочати "нову гонку ядерних озброєнь" у той час, коли світ намагається вийти з пандемії.

💬 Последние комментарии
Гость
Каменяр - пIдарас
Гость
Пока плавающий гроб
Весёлый Роджер
Вот Шмуля, учись у молодых щирых рагуль! Реклама - двигатель Эбли! А ты молчишь про свои секс услуги на дешёвой АЗС! Ты попроси Луночку, она тебе напишет - отвечаю - будэ ЖЕСТЬ!
Весёлый Роджер
Супер!!! Ты наша поэтесса!
Весёлый Роджер
Шановний "е" - с ежами напряжёнка. Все гады попрятались у норы, два часа искал по лесу - ни одного. Остались бобры - но тут другая напасть, вода ледяная да и лёд уже, не буду писать чем его прорубал, щоб Шмуля спокойно спал. Вот так москали похано и живуть, хлеба нету ни фуя - сухари жують! А знаешь як москали ваше пЫво звуть? :-))
Весёлый Роджер
Я не верю своим глазам? Это ты чаривница? Или кто-то вже пид тебя тут закосил? Ну ка проверим - Как твоя Вторая прививка от кори?
Весёлый Роджер
Не збрехал хлопец! Уважаю! Действительно у пиндосов ыщо и КГБ во всю народ сажаить, та ПолитБюро ЦК КПСС заседает, да и Красный стяг над Кремлём, ветер развивает! «"Whatever we do will be done as a part of an international community. The best case though is that we won't see an incursion by the Soviet Union into the Ukraine," Austin said» - Reuters.com Ллойд Джеймс О́стин III (англ. Lloyd James Austin III, 8 августа 1953,) генерал Армии США, Министр обороны США. Вроде и не старый, а такой Байданутый! Ну прямо они там, як у xoxлoв-щирюков, мудак на мудаке и мудаком погоняет! Короче, ховайтеся свидомые щирюки, москали идуть – а вот пиндосы ны!