События в миреglavcom.ua21 окт.

Британія почне робити монети зі сміття

nk_hauz/FyVdTaO7R.png

Королівський монетний двір Великої Британії заявив про намір випускати монети з відходів від старих гаджетів. Європейська країна планує побудувати завод в Уельсі, де почне видобувати зі сміття дорогоцінні метали, повідомляє Reuters. Золото і срібло мають високу провідність, тому часто їх використовують в друкованих платах телефонів, ноутбуків та іншого електронного обладнання. Дорогоцінні метали складно витягти з деталей, тому разом зі зламаними або непотрібними пристроями вони зазвичай потрапляють на звалища або спалюються. Британський монетний двір вирішив зайнятися переробкою відходів від електроніки і почав співпрацювати з канадським стартапом Excir, який розробив хімічні розчини для вилучення золота і срібла з мікросхем. У держустанові відзначили, що технологія дозволяє отримувати метали «з високим ступенем чистоти». Для виготовлення грошей цей спосіб вже застосовують, але не в таких масштабах, як планується при запуску окремого заводу для переробки відходів. У монетному дворі відзначили, що підприємство з'явиться в найближчі пару років і зможе перетворювати сотні тонн старих гаджетів в сотні кілограмів дорогоцінних металів.

💬 Последние комментарии
кипчак
У некоторых наглость считается достоинством, а у других - принципиальность. В США давно путают (не различают) эти понятия, наглеют и наглеют.
кипчак
Если США позволяет себе такое поведение по отношению к России, то не трудно представить как они издеваются над политическими карликами Посление могут возмущаться и внутренне пищать от осознания собственной ничтожности, а на людях изображать самых бесстрашных борцов за демократию.
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Елена
Петруха дядя старый, Грешно его судить, Как знать судьбу Петрухи Ты можешь повторить. А Роджер по любому нехороший человек.
:-)
Петруха впечатлился - Копировал весь текст, Да он не поместился, В один почти присест... :-)
Елена
Трясти можно, вытрясти нельзя,потому что если нет,то нет.я не ты,я прожила честную жизнь, поэтому миллионов не скопила.
Елена
Где ты ответил за Мишу и Борю?шось я не видела.