События в миреwww.eurointegration.com.ua27 янв.

Британія пропонує громадянам ЄС фінансові стимули за виїзд із країни

nk_hauz/-ms-9vaftouyycg38_ad.jpg

Велика Британія пропонує громадянам країн Євросоюзу фінансові стимули для виїзду з країни за кілька місяців до крайнього терміну подачі заяви на отримання статусу постійного жителя.

Як повідомляє "Європейська правда", про це пише The Guardian.

За даними видання, з 1 січня громадяни ЄС були непомітно додані в урядову схему добровільного повернення, за якою пропонується фінансова підтримка в якості заохочення за повернення в країну походження.

Платежі можуть включати перельоти і до 2000 фунтів стерлінгів на переселення. Схема призначена для того, щоб допомогти деяким мігрантам у Британії покинути країну за власним бажанням.

Крайній термін для європейців, які проживають у Британії, для подачі заявки на схему поселення ЄС (EUSS) - 30 червня.

"Деякі люди можуть вирішити не отримувати статус відповідно до EUSS і, можливо, не захочуть залишатися у Британії після крайнього терміну. Ось чому ми написали зацікавленим сторонам, щоб проінформувати їх про те, що громадяни ЄЕЗ, які бажають залишити Британію, тепер можуть мати право на підтримку, яка допоможе їм зробити це в рамках схеми добровільного повернення", - сказав представник Міністерства внутрішніх справ Британії.

Ця новина з'явилася після того, як дослідження Об'єднаної ради з питань добробуту іммігрантів (JWCI) попередило, що тисячі ключових європейських робітників ризикують втратити своє законне право залишитися у Британії у звязку з виходом країни з ЄС.

💬 Последние комментарии
е
Ты отрицаешь , что ТЫ ссыкло диванное, трясущееся от одной мысли о военкомате?))) а про толпой на одного - смотри комментарии таках как ты: "..МЫ тебя найдём, МЫ будем выгонять...итд"" и НИ РАЗУ от ТЕБЯ не прозвучало, что ЛИЧНО ТЫ подешь воевать! НИ РАЗУ!...
А ОТВЕЧАТЬ ПРИДЁТСЯ!
КРАИНЦИ! вЫ В ОТВЕТЕ ЗА ТЕХ, КОГО НАСКАКАЛИ!!!
Елена
Негра таки обосралась , лучше бы сменила квалификацию и приезжала ко мне на окружную , я бы ее быстро обучила . Там такие морды будут в спросе
О, УКРАИНА, КАК ТЫ ПАЛА...
О, СКОЛЬКО ДОЛБОЁБОВ ЧУДНЫХ РОЖДАЕТ УКРАИНСКИЙ ДУХ! ЗДЕСЬ ПЕТЯ, СЫН АБОРТОВ ТРУДНЫХ И ЗЕЛЯ КОКАИНА ДРУГ!
О, УКРАИНА, КАК ТЫ ПАЛА...
И СЕРДЦЕ РВЁТСЯ В ИССТУПЛЕНЬИ: СОВСЕМ НОРМАЛЬНОЙ ЖИЗНИ НЕТ! КАК ЗАПЛАТИТЬ ЗА ОТОПЛЕНЬЕ, ЗА ГАЗ, ЗА ВОДУ И ЗА СВЕТ?
Елена
Попавшим в базу данных миротворца предоставляю 50% скидку на анал и каждый третий отсос делаю бесплатно
ВЛАДИМИР ВЫСОЦКИЙ - ГЕНИЙ 20-го ВЕКА!!!
ВАМ НЕ НУЖНЫ НИ БОМБЫ НИ СНАРЯДЫ! НЕ РАЗДУВАЙТЕ ВЫ ВОЙНЫ ПОЖАР! МЫ НАНЕСЁМ ВАМ, ЕСЛИ БУДЕТ НАДО, УЖАСНО ТЕРМОЯДЕРНЫЙ УДАР! (В.С ВЫСОЦКИЙ).